Винниківський «Рух» переміг «Прикарпаття»

22:40 8 лютого 2018 р.


Фото: fc.if.ua

Підопічні Андрія Кікотя створили на 70-й хвилині справжній шедевр.

В інформаційній службі винниківського футбольного клубу «Рух» розповіли про його переможний товариський матч:

«Футболісти «Руху» провели перший контрольний поєдинок на других тренувальних зборах у Винниках, де здолали івано-франківське «Прикарпаття» – 2:1. У складі «жовто-чорних» результативними ударами відзначилися Юрій Копина та Михайло Козак. Натомість гості відповіли голом від Ігоря Худоб'яка

Винники. Стадіон імені Богдана Маркевича. 250 глядачів. Арбітр – Олександр Кальонов (Львів)

«Рух» (Винники) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:1 (1:0)

«Рух»: Дяченко (Ільющенков, 46), Заставний  (Буй), Никитюк, І.Білий, В.Білий, Чепелюк, Козак, Хомченко (Б. Баранець), Копина, Козловський (Грисьо, 46), Лозовий (Г. Баранець).

«Прикарпаття»: Піцан, Данищук, Прошак, Вацеба, Яневич, Борисевич, Дербах (Геник, 60), Оринчак (Дитко, 65), Конкольняк (Василів, 75), Януш (Кузьмин, 46), Худоб’як.

Голи: Копина (34), Козак (70) – Худоб’як (82).

Попередні офіційні матчі між «Рухом» та «Прикарпаттям» уболівальники пам’ятають досі, адже вони минули під знаком західноукраїнського дербі. Боротьба на кожному клаптику поля, інтрига до фінального свитка і лише мінімальна перевага в рахунку дозволяла винниківчанам святкувати успіх. Не став винятком і контрольний поєдинок між цими командами.

Господарям поля через ушкодження  не змогли допомогти захисники Ігор Дуць та Михайло Писко, півзахисник Володимир Макар і нападник Святослав Зубар. Але і без них саме «жовто-чорні» були фаворитами протистояння.

Підтвердити цей статус вже на 8-й хвилині міг Лозовий, але, на жаль, коли вийшов на побачення з кіпером, то в останній момент не зумів приборкати м’яча і гольову нагоду було втрачено. Надалі гра минала між двома штрафними майданчиками і була насичена великою кількістю єдиноборств.

Нулі на табло залишалися аж до 35-ї хвилини. А тоді Юрій Копина здійснив слаломний прохід – отримав шкіряного у центральній частині поля і, не помічаючи на своєму шляху суперників, промчав до воріт «Прикарпаття», потім був удар у ліву шістку і неймовірно красивий гол, який уболівальники зустріли гучними оплесками. 
По перерві Андрій Кікоть провів одразу п’ять замін. І гра пішла за дещо іншим сценарієм. Допоки «рухівці» адаптовувались на полі, прикарпатці пішли вперед і створили кілька гольових нагод. Класно пробивав зі штрафного Ярослав Конкольняк, а простріл Віктора Данищука з правого флангу міг замикати Ігор Худоб’як. Проте в обох випадках чудову реакцію продемонстрував воротар винниківчан Олександр Ільющенков.

Згодом «рухівці» перебрали на себе ініціативу і ще міцніше вхопилися за володіння м’ячем, розігруючи швидкі комбінації в центрі поля та демонструючи чудове взаєморозуміння між усіма лініями команди. «Саме час подвоїти перевагу», – подумали підопічні Андрія Кікотя і на 70-й хвилині створили справжній шедевр. Брати Баранці у центрі поля сплели справжню павутину з цілої серії ювелірно точних та хронологічно вчасних передач – на правому фланзі вдало відкрився автор першого гола Копина та в один дотик віддав на Грися, який феєрив упродовж усього другого тайму.

А невдовзі став співавтором другого взяття воріт своєї команди. Ефектно обігравши оборонця, він виконав бездоганну передачу на Козака, а той ударом головою розстріляв ближній кут – 2:0.

Гості що є сил кинулись відіграватись і були винагороджені за старання – Ігор Худоб’як, справжня легенда івано-франківського футболу, заявив про себе на 82-й хвилині. «Прикарпатський Халк» в один дотик спрямував м’яча у сітку після передачі Кузьмина.
2:1 на користь «Руху» – ось результат західноукраїнського дербі.

Наступний матч винниківчани проведуть у суботу 10 лютого. Суперником буде ФК «Львів». Ця гра відбудеться на стадіоні «Сокіл» об 11.30».

DailyLviv.com

Графік погодинних відключень на 16 січня у Львівській області змінили. Світла додали

У всі адмінбудівлі Львівської міської ради та підпорядкованих установ будуть впускати котиків і песиків

Інвестиції в медицину під час війни: у Львові відкрили медичний простір MonoDoctor

Надзвичайна ситуація державного рівня в енергосистемах. Що робити школам Львівщини

Президент Чехії Петр Павел у Львові сказав, що Україна потребує не лише співчуття, а й реальної зброї для захисту

Рекламне освітлення обмежити, під'єднати генератори у багатоквартирних будинках Києва

З ножем - на брата. Старшого судитимуть у Львові

Дві аварії на магістральній тепловій мережі у Львові. Адреси

Орієнтовно 30 вулиць у центральній частині Львова без водопостачання. Аварія на водогоні

Західним регіонам не треба дуже сильно переживати — ви будете завжди зі світлом, - голова ради УАВЕ (відео)

Останній графік 15 січня на Львівщині перед опівніччю

Графік погодинних відключень світла на Львівщині 16 січня. 16 годин без світла

Львівтеплоенерго купило найдорожчу сіль для систем опалення. У Єгипті

Графіки 16 січня застосовуватимуть в усіх областях

300 багатоповерхових будинків Києва ще не мають опалення

Львівобленерго змінило вечірній графік відключень 15 січня для трьох груп

Графік світла 15 січня на Львівщині оновлено. Що змінилося на вечір

Ворог зруйнував великий об’єкт критичної енергетичної інфраструктури у Харкові

Ще на 59 кіосків менше. У Львові залишилося 1216 МАФів

У Львові чоловіка викрав шкільний знайомий, щоб вимагати з родичів викуп

Буруля зі снігом впали людині на голову у Львові

У день атаки на Львів прибув Президент Чеської Республіки Петр Павел

Піротехніки і фахівці-хіміки обстежили місце удару дроном у Львові

Чому Трамп знову робить крайнім Зеленського, а не Путіна

На території Львівської міської територіальної громади нарахували 63 водотоки. 30 струмків - безіменні

Монс Піус. Кентавр. Пара Джанов. У Львові несподівано закрили три відомі ресторани

У структурі ЛМР створили окремий орган, який буде вести первинний військовий облік

Магучіх, Дорощук, Лавський стрибатимуть у суботу у Львові

Авто зі США без посередників: прямий доступ до Copart та IAAI

Коли у Львові збільшується кількість застрягань у з ліфтах. Куди телефонувати

Російський БпЛА пошкодив Храм святих Ольги та Єлизавети у буферній зоні ЮНЕСКО у Львові

Руслан Гилевич, Владислав Аміров, Сергій Процайло. Львівщина прощається

Значний сніг до кінця доби у Львові - синоптики

Російський дрон не долетів 40 метрів до пам'ятника Степану Бандері у Львові, - Садовий (фото)

Після російського удару по Львову не курсує тролейбус №27. Чотири інші маршрути знову працюють

Героїчна двірничка. Садовий на місці влучання БпЛА прокоментував удар по Львову (відео)

Козицький повідомив подробиці про нічний удар БпЛА по Львову (відео)

Новий графік відключення світла на Львівщині 15 січня. Одним додали, в інших забрали

У Львові перекрили дві вулиці через удар безпілотника

Російський безпілотник вдарив у дитячий майданчик на вулиці Степана Бандери у Львові