17:05 2 вересня 2016 р.
Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з бронзовим призером Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Тарасом Міщуком і запевнив, що вже у вересні каноїст отримає двокімнатну квартиру у Львові.
Як повідомили сьогодні, 2 вересня, в прес-службі міськради, Андрій Садовий заявив під час зустрічі з бронзовим призером Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Тарасом Міщуком: «Є добра традиція – за олімпійське золото ми завжди у Львові даємо хороше помешкання. В цьому році ми отримали олімпійську бронзу і вона є дуже цінною. Сьогодні також мав розмову з керівником обласної ради Олександром Ганущином, і ми спільно домовилися, що у цьому місяці Тарас отримує двокімнатну квартиру. Частину коштів на помешкання олімпійському призеру спрямувютьна сесіях обласна і міська ради. Є домовленість зі забудовниками, щоб це була хороша квартира, щоб співпадала ціна і якість, і щоб у вересні ця процедура була завершена.Тарас немає жодного помешкання у Львові, а оскільки він привіз медаль, ми зобов’язані йому допомогти».
Також міський голова нагородив олімпійця почесною відзнакою – «Золотим Гербом міста Львова». А тренеру спортсмена й голові федерації каноїстів вручив монети ім. Короля Данила Галицького.