ФК «Львів» зазнав сьомої поразки в сезоні

16:15 27 жовтня 2019 р.

Матч 12-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів прем’єр-ліги, в якому «Львів» приймав чернігівську «Десну», завершився з рахунком 1:4.

Володимиру Мазяр нині не позаздриш. Мало того, що його команда осіла на дні турнірної таблиці, так ще і дискваліфікації провідних гравців посипалися наче з рогу достатку. Сабіно, Мартан і Педро допомогти своїм партнерам цього разу могли хіба що морально, чи то з трибуни стадіону «Україна».

Ось наставник і виставив тих, кого міг. Як то кажуть: «Я його зліпила з того, що було».

На відміну від господарів, у чернігівців в кадровому плані – повний порядок. Навіть більше – Рябоконь може собі дозволити повноцінну ротацію. Цього разу із перших хвилин з'явилися Западня, Конопля, а в атаці Хльобас та Дегтярьов.

Матч розпочався з... пенальті. Перший же гідний випад сіверян завершився прострілом Хльобаса і грою рукою Насонова. Денис Фаворов з точки легко переграв Сарнавського. Далi більше. Через кілька хвилин Конопля на фланзі розібрав на запчастини Квасного і видав класний пас на Хльобаса, і форвард відправив м'яч у дальній кут воріт господарів.

Лише до середини тайму львів'яни хоч якось освоїлися на полі. Старався Альваро, пробивав Гончар, але нічого путнього біля воріт Паста не виникало. При цьому «Десна» також не квапила подій. Так, чернігівці провели пару-трійку атак, але без завершення. І лише ближче до кінцівки тайму гості таки домоглися свого.

Черговий провал оборони львів'ян привів до проникаючого пасу від Калитвинцева і влучним завершального удару Дегтярьова. Так рахунок став розгромним.

Дебют другого тайму майже повторив початок матчу. Хльобас протягнув м'яч з лівого флангу і пробив здалеку. Сарнавський момент удару відверто проґавив і був безсилий. «Десна» продовжувала контролювати ситуацію на полі, але, як не парадоксально, пропустила. Ренан класно приклався в стійку воріт Паста, а на добивання першим встиг Пернамбуко.

Гол дещо оживив підопічних Мазяра. Пару раз вони потривожили Паста, та й в конструктиві додали істотно. Правда, і гості не заспокоїлися. Калитвинцев і Хльобас свої шанси загубили, а тільки що вийшовший на поле Старенький майже в упор влучив у Сарнавського. А далі для «Львова» ситуація ще більше ускладнилася. Грубий фол Ренана залишив господарів ще й в меншості.

У кінцівці шанси мали Богунов і особливо Артем Фаворов, але на висоті в тих епізодах були воротарі. Міг оформити хет-трик Хльобас, та свій шанс упустив. Фінальний свисток зафіксував абсолютно справедливу вікторію «Десни».

«Львів» – «Десна» – 1:4

«Львів»: Сарнавський – Насонов, Гончар, Братков, Квасний (Богунов, 46) – Борзенко, Приймак, Пернамбуко, Альваро (Велвес, 89), Шина (Зубков, 62) – Ренан.

«Десна»: Паст – Д. Фаворов, Імереков, Гітченко, Западня – Огиря (Єрмаков, 87), Конопля, А. Фаворов, Калитвинцев (Старенький, 78) – Хльобас, Дегтярьов (Картушов, 68)

Голи: Д. Фаворов 2, з пенальті (0:1). Хльобас, 9 (0:2). Дегтярьов, 41 (0:3). Хльобас, 46 (0:4). Пернамбуко, 60 (1:4).

Вилучення: Ренан, 80.

Усе це розповіли в інтернет-виданні «UA-Футбол».

Львівський військовий вигнав з фансектора ФК «Карпати» батька заступника Єрмака (відео)