В екотаборі на Львівщині вчили сортувати сміття

15:05 25 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У Перемишлянах при церкві святого Миколая за сприяння департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА відкрили християнський екологічний табір для дітей віком від семи до 12 років «Зелений мир».

Про це повідомили у вівторок, 25 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Участь у екотаборі, який тривав з 18 до 22 червня, взяли близько 120 дітей.  Головна тема цьогорічного табору – чисте довкілля».

«Під час походу на Лису гору в селі Боршів учасники мали можливість дізнатися багато цікавого про ліс і його екологічне значення – водоохоронну, захисну, санітарно-гігієнічну, оздоровчу, рекреаційну, естетичну, виховну та інші важливі функції. а під час дня «води» таборовики побували у селі Коросно та побачили, як вода з природного середовища потрапляє до кранів їх помешкань», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Діти вчилися в таборі сортували сміття і, для кращого розуміння, мали можливість практично перевірити свої знання завдяки екозошитам «Сортуй відходи правильно»,  які були надані департаментом екології та природних ресурсів. Для кращого формування екозвичок, організатори екотабору власноруч пошили екоторби, які отримала дітвора та розмалювала власноруч. Після цього табору учасники однозначно замисляться над питанням про наше довкілля, про християнський обов’язок кожної людини в питанні його збереження», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:17 12 серпня 2022 р.

Пити чи не пити: якість води у річках Львівщини - де найліпша і найгірша

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну у липні 2022 року зробило моніторинг якості поверхневих вод в межах української частини басейну р. Вісли.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу