Українці зможуть спостерігати о 23.48 місячне затемнення, яке припаде на фазу повні

19:40 18 жовтня 2013 р.


Фото: dipsm.org.ua

А завершиться воно о 3.52.

Як повідомляють сьогодні, 18 жовтня, «Вести», о 23.48 розпочнеться напівтіньове місячне затемнення, яке завершиться о 3.52 19 жовтня. Причому українці зможуть його побачити неозброєним оком.

Завідувач відділом Головної обсерваторії НАН України Іван Крячко пояснив «Вестям»: «Нижня частина Місяця набере червоного відтінку». А астролог Лілія Романова розповіла:

«Це затемнення збігається з повнею. У такій ситуації підсумовуються і посилюються думки й емоції – і позитивні, і негативні. У повний місяць у людей відзначається повнокров'я, тому остерігайтеся ситуацій, які можуть викликати крововтрату, стежте за тиском. Окрім того, повний місяць загострює почуття і реакції. Якщо в інші дні люди тільки сваряться, то в таку ніч може дійти до поножовщини. Намагайтеся спрямувати думки в позитивне річище: думати не про хворобу, а про здоров'я, не про сварку, а про примирення. А ще Місяць – покровитель жінок, тому дамам потрібно побажати собі у цей день бути красивою і бажаною».

dailylviv.com

До теми

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу