Українці зможуть спостерігати о 23.48 місячне затемнення, яке припаде на фазу повні

19:40 18 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: dipsm.org.ua

А завершиться воно о 3.52.

Як повідомляють сьогодні, 18 жовтня, «Вести», о 23.48 розпочнеться напівтіньове місячне затемнення, яке завершиться о 3.52 19 жовтня. Причому українці зможуть його побачити неозброєним оком.

Завідувач відділом Головної обсерваторії НАН України Іван Крячко пояснив «Вестям»: «Нижня частина Місяця набере червоного відтінку». А астролог Лілія Романова розповіла:

«Це затемнення збігається з повнею. У такій ситуації підсумовуються і посилюються думки й емоції – і позитивні, і негативні. У повний місяць у людей відзначається повнокров'я, тому остерігайтеся ситуацій, які можуть викликати крововтрату, стежте за тиском. Окрім того, повний місяць загострює почуття і реакції. Якщо в інші дні люди тільки сваряться, то в таку ніч може дійти до поножовщини. Намагайтеся спрямувати думки в позитивне річище: думати не про хворобу, а про здоров'я, не про сварку, а про примирення. А ще Місяць – покровитель жінок, тому дамам потрібно побажати собі у цей день бути красивою і бажаною».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:40 15 листопада 2019 р.

На дорогах Львова буде погана видимість

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в суботу, 16 листопада вночі та вранці у Львову очікується туман видимістю 200-500 метрів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Марнування мільйонів у Жовківському замку

Рубрика: Культура

Всі відео розділу