Українці зможуть спостерігати о 23.48 місячне затемнення, яке припаде на фазу повні

19:40 18 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: dipsm.org.ua

А завершиться воно о 3.52.

Як повідомляють сьогодні, 18 жовтня, «Вести», о 23.48 розпочнеться напівтіньове місячне затемнення, яке завершиться о 3.52 19 жовтня. Причому українці зможуть його побачити неозброєним оком.

Завідувач відділом Головної обсерваторії НАН України Іван Крячко пояснив «Вестям»: «Нижня частина Місяця набере червоного відтінку». А астролог Лілія Романова розповіла:

«Це затемнення збігається з повнею. У такій ситуації підсумовуються і посилюються думки й емоції – і позитивні, і негативні. У повний місяць у людей відзначається повнокров'я, тому остерігайтеся ситуацій, які можуть викликати крововтрату, стежте за тиском. Окрім того, повний місяць загострює почуття і реакції. Якщо в інші дні люди тільки сваряться, то в таку ніч може дійти до поножовщини. Намагайтеся спрямувати думки в позитивне річище: думати не про хворобу, а про здоров'я, не про сварку, а про примирення. А ще Місяць – покровитель жінок, тому дамам потрібно побажати собі у цей день бути красивою і бажаною».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу