У Татрах стоять черги

11:53 13 вересня 2020 р.

У Татрах – великий туристичний рух. За інформацією Татранського національного парку, перш за все це стосується вершини Ґєвонту, Рисів та району Орльої Перці

Про це інформує Польське радіо.

У Татрах у ці вихідні перебувають натовпи туристів, а в місцях, де облаштовано ланцюги на гірських маршрутах, стоять черги. За інформацією Татранського національного парку, перш за все це стосується вершини Ґєвонту, Рисів та району Орльої Перці.

Туристичні маршрути – мокрі та болотяні, у тіні може бути слизько. Татранський національний парк нагадує, аби перед виходом у гори перевіряти прогноз погоди, а лише тоді готуватися до мандрівки, а її шлях підлаштовувати під погодні умови та свої можливості, а також запланувати її так, аби вернутися до заходу сонця, який в цей час припадає після 19.

Національний парк повідомляє, що з понеділка, 14 вересня, жовтий шлях з Долини п’яти польських ставів на перевал Кшижне буде закритий з понеділка до п’ятниці аж до скасування цього рішення з огляду на ремонт.

Окрім цього, з 1 березня до 30 листопада усі маршрути на території Татранського національного парку закриті від сутінків до світанку. 

dailylviv.com

До теми

20:36 14 вересня 2020 р.

У Львові опале листя перетворюють на компост

Львів став першим містом в Україні, де почали вирішувати проблему накопичення опалого листя. Практично всі садові відходи наразі переробляють у компост. Відбувається це на станції компостування, що на вул. Пластовій, 13.

Рубрика: Природа

20:24 14 вересня 2020 р.

Львівські парки оброблятимуть від кліщів. Графік

З 15 вересня, у міських парках проведуть повторну акарицидну обробку, аби мінімізувати та унеможливити виплід кліщів і, таким чином, вберегти мешканців від укусів.

Рубрика: Природа

18:00 10 вересня 2020 р.

У Стрийському парку створять Дитячий центр у зруйнованій будівлі

Стрийський парк багатий не тільки своєю історією та природою, а ще й будівлями у ньому. Сьогодні піде мова про одну із них, котра розташована за адресою Козельницька 1б. Ми поспілкувалися із власником будівлі, Юрієм Полуситком та довідалися про його плани.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу