16:52 27 червня 2022 р.
27 червня – 2 липня на Львівщині - надзвичайна пожежна небезпека
Львівський регіональний центр з гідрометеорології України попереджає, що по території Львівської області та місту Львову 27 червня – 2 липня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.
Рубрика: Природа
15:41 25 червня 2022 р.
На Львівщині кільцюватимуть пташенят лелек у гніздах на електроопорах
У вівторок, 28 червня, орнітологи ,за сприяння енергетиків, кільцюватимуть пташенят лелек у гніздах, які розташовані на електроопорах.
Рубрика: Природа
16:17 21 червня 2022 р.
Безпечними для купання на Львівщині є 12 пляжів на 12 водоймах. Список
Упродовж першої половини червня на Львівщині обстежували водні об’єкти щодо їхньої безпеки, адже купальний сезон має розпочатись лише тоді, коли достеменно буде відомо, де безпечно плавати.
Рубрика: Природа
15:57 21 червня 2022 р.
Як на непридатній для сільського господарства землі чоловік створив дендропарк
Власна земельна ділянка Любомира Калагурка, яка не була придатна для ведення сільського господарства у с. Годині, що на Яворівщині, стала місцем, де у 2001 році на площі 6 га з метою фітомеліорації земель заклали дендропарк.
Рубрика: Природа