У міськраді запевнили, що не отруюють львів’ян забруднюючими речовинами

15:10 9 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» провели відбір проб атмосферного повітря на вулиці Пластовій.

Про це повідомили в понеділок, 9 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що «дослідження стану забруднення атмосферного повітря на контрольній точці №1 (Львів, вулиця Пластова, 13) на момент вимірювання показали, що вміст забруднюючих речовин не перевищує нормативів разової гранично допустимої концентрації». Зокрема, мобільна лабораторія вимірювала рівень забруднення аміаком, азоту діоксидом, сірчистим ангідридом ‎ та оксидом вуглeцю.

Повторні дослідження заплановано провести наступного тижня. Їхата та час буде узгоджена з мешканцями.

Як інформував «Щоденний Львів», організатори протесту на вулиці Пластовій стверджують, що її мешканців отруюють випарами аміаку, сірководню та летких органічних сполук.

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу