У міськраді запевнили, що не отруюють львів’ян забруднюючими речовинами

15:10 9 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Працівники хімічної лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» провели відбір проб атмосферного повітря на вулиці Пластовій.

Про це повідомили в понеділок, 9 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що «дослідження стану забруднення атмосферного повітря на контрольній точці №1 (Львів, вулиця Пластова, 13) на момент вимірювання показали, що вміст забруднюючих речовин не перевищує нормативів разової гранично допустимої концентрації». Зокрема, мобільна лабораторія вимірювала рівень забруднення аміаком, азоту діоксидом, сірчистим ангідридом ‎ та оксидом вуглeцю.

Повторні дослідження заплановано провести наступного тижня. Їхата та час буде узгоджена з мешканцями.

Як інформував «Щоденний Львів», організатори протесту на вулиці Пластовій стверджують, що її мешканців отруюють випарами аміаку, сірководню та летких органічних сполук.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа