У Львові запланували очищення Левандівського озера | Новини Львова

У Львові запланували очищення Левандівського озера

15:48 5 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львові відбулося виїзне засідання постійної комісії екології та природокористування міської ради на територію Левандівського озера і парку, розташованого поруч.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Депутати разом із представниками виконавчих органів побували на місці та ознайомилися із проблемами, які стосуються цієї території».

Ініціаторка виїзного засідання – депутатка ЛМР Оксана Динік, яка працює у складі екологічної комісії, мешканка цього мікрорайону, зазначила: «Це місце, де мешканці можуть відпочити разом з дітьми. Тут є і затінок, і вода. А найголовніше, це місце, яке потрібно підтримувати і дбати про нього».

«На думку Оксани Динік, слід розробити план благоустрою і почати його реалізовувати. Заступник директора департаменту містобудування з питань екології та природних ресурсів Львівської міської ради Володимир Данилюк поінформував, що на облаштування берегової лінії уже розроблена проектно-кошторисна документація. На її реалізацію потрібно 725 тисяч гривень», – поінформували також на порталі депутатів.

«Що стосується очищення від осоки озера, то вартість таких робіт становитиме орієнтовно 100 тисяч гривень. Вартість розроблення ПКД на реконструкцію цілого парку разом із озером – близько 700 тисяч гривень», – зазначив Володимир Данилюк.

«За результатами виїзного засідання та ознайомлення на місці із проблемами території депутати прийняли рішення, про які розповіла голова постійної комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак: «Ми вирішили рекомендувати провести очищення озера, а також розробити комплексний проект благоустрою цього озера, щоби мати загальне комплексне бачення, як це озеро мало би виглядати, щоб можна було потім розділити на частини і цей проект реалізувати».

«Наступне рішення – стосовно благоустрою парку поблизу озера. Депутати вважають за необхідне встановити тут контейнери для збору зеленого типу відходів – опалого листя, скошеної трави, аби можна було компостувати ці відходи і в подальшому використовувати для підживлення насаджень у парку», – розповіли також на порталі депутатів.

«Депутатська екологічна комісія ухвалила й рішення стосовно благоустрою території поруч. Зокрема, на вулиці Алмазній, 21. Там зараз встановлені сміттєві контейнери, прямо на грунтовому покритті. Роботи із благоустрою планують розпочати наступного року», – повідомили також на порталі депутатів.

Ірина Оршак зазначила: «Будемо скеровувати рекомендації голові Залізничної районної адміністрації, аби цей майданчик, де знаходяться контейнери, облаштували належним чином – зробили чи асфальтне чи бетонне покриття. Щоб ті відходи, які стікають, не просочувалися в землю і не погіршували екологічний стан грунтів, які там знаходяться».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:38 30 червня 2020 р.

Екологічний стан річок можна перевірити на інтерактивній карті

Як інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА кожен охочий може ознайомитись з інформацією про екологічний стан річок України. Для цього потрібно скористатись інтерактивною картою «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України», яка розміщена на офіційному вебсайті Держводагенства України.

Рубрика: Природа

09:43 29 червня 2020 р.

Найменше від повеней постраждала Львівщина

29 червня на території західних областей (Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська і Тернопільська) продовжуються роботи з ліквідації наслідків дощового паводку.

Рубрика: Природа

14:23 28 червня 2020 р.

Рятувальники попереджають про підвищення рівнів води у рiчках басейну Днiстра

За даними УкрГідрометцентру, 28 червня на рiчках басейну Днiстра (Львiвська, Iвано- Франкiвська обл.) очiкується формування локальних швидкоплинних дощових паводкiв з пiдйомом рiвнiв води на 0,5 - 1,5 м над рiвнями, що були зафіксовані 27 червня на 8 годину.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу