У Львові запланували очищення Левандівського озера

15:48 5 листопада 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львові відбулося виїзне засідання постійної комісії екології та природокористування міської ради на територію Левандівського озера і парку, розташованого поруч.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Депутати разом із представниками виконавчих органів побували на місці та ознайомилися із проблемами, які стосуються цієї території».

Ініціаторка виїзного засідання – депутатка ЛМР Оксана Динік, яка працює у складі екологічної комісії, мешканка цього мікрорайону, зазначила: «Це місце, де мешканці можуть відпочити разом з дітьми. Тут є і затінок, і вода. А найголовніше, це місце, яке потрібно підтримувати і дбати про нього».

«На думку Оксани Динік, слід розробити план благоустрою і почати його реалізовувати. Заступник директора департаменту містобудування з питань екології та природних ресурсів Львівської міської ради Володимир Данилюк поінформував, що на облаштування берегової лінії уже розроблена проектно-кошторисна документація. На її реалізацію потрібно 725 тисяч гривень», – поінформували також на порталі депутатів.

«Що стосується очищення від осоки озера, то вартість таких робіт становитиме орієнтовно 100 тисяч гривень. Вартість розроблення ПКД на реконструкцію цілого парку разом із озером – близько 700 тисяч гривень», – зазначив Володимир Данилюк.

«За результатами виїзного засідання та ознайомлення на місці із проблемами території депутати прийняли рішення, про які розповіла голова постійної комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак: «Ми вирішили рекомендувати провести очищення озера, а також розробити комплексний проект благоустрою цього озера, щоби мати загальне комплексне бачення, як це озеро мало би виглядати, щоб можна було потім розділити на частини і цей проект реалізувати».

«Наступне рішення – стосовно благоустрою парку поблизу озера. Депутати вважають за необхідне встановити тут контейнери для збору зеленого типу відходів – опалого листя, скошеної трави, аби можна було компостувати ці відходи і в подальшому використовувати для підживлення насаджень у парку», – розповіли також на порталі депутатів.

«Депутатська екологічна комісія ухвалила й рішення стосовно благоустрою території поруч. Зокрема, на вулиці Алмазній, 21. Там зараз встановлені сміттєві контейнери, прямо на грунтовому покритті. Роботи із благоустрою планують розпочати наступного року», – повідомили також на порталі депутатів.

Ірина Оршак зазначила: «Будемо скеровувати рекомендації голові Залізничної районної адміністрації, аби цей майданчик, де знаходяться контейнери, облаштували належним чином – зробили чи асфальтне чи бетонне покриття. Щоб ті відходи, які стікають, не просочувалися в землю і не погіршували екологічний стан грунтів, які там знаходяться».

dailylviv.com

До теми

16:52 27 червня 2022 р.

27 червня – 2 липня на Львівщині - надзвичайна пожежна небезпека

Львівський регіональний центр з гідрометеорології України попереджає, що по території Львівської області та місту Львову 27 червня – 2 липня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Рубрика: Природа

16:17 21 червня 2022 р.

Безпечними для купання на Львівщині є 12 пляжів на 12 водоймах. Список

Упродовж першої половини червня на Львівщині обстежували водні об’єкти щодо їхньої безпеки, адже купальний сезон має розпочатись лише тоді, коли достеменно буде відомо, де безпечно плавати.

Рубрика: Природа

15:57 21 червня 2022 р.

Як на непридатній для сільського господарства землі чоловік створив дендропарк

Власна земельна ділянка Любомира Калагурка, яка не була придатна для ведення сільського господарства у с. Годині, що на Яворівщині, стала місцем, де у 2001 році на площі 6 га з метою фітомеліорації земель заклали дендропарк.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу