У Львові визначили 98 нових локацій для вигулу собак

18:00 11 липня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 11 липня, на сесії Львівської міської ради затвердили 98 принципово нових локацій для вигулу собак в нашому місті

Про це повідомили в четвер, 11 липня, на сторінці громадської ініціативи «Dog-Friendly City» в інтернет-мережі «Facebook», де  також розповіли: «Вже незабаром у Львові з'являться належним чином оснащені прогулянкові маршрути, вигульні і тренувально-вигульні майданчики. 47 депутатів проголосували за затвердження видів та переліку місць (локацій) для вигулу собак у Львові згідно з нашими рекомендаціями».

Натомість у прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 11 липня: «Сьогодні на сесії міської ради прийняли ухвалу щодо місць для вигулу собак. Наразі це перша ухвала, а вже згодом буде напрацьована та прийнята спеціальна програма».

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила: «Сьогоднішню ухвалу прийнято з метою запровадження правил і культури вигулу та тренування собак у Львові у спеціальних відведених місцях. Відтак, сесія міської рада ухвалила затвердити види місць для вигулу і тренування собак у Львові».

«Ухвалою передбачено, що до 30 серпнямає бути прийнята програма, після інвентаризації, після визначення того, які кошти потрібно для облаштування цих місць, поступово ми будемо реалізовувати ці вигульні майданчики. Програмою буде зазначено, скільки на кожен рік буде передбачено коштів. Відповідно, до того, як будуть виділяти кошти, будуть облаштовувати вигульні майданчики. Програма має бути підготовлена і винесена на розгляд депутатів на сесію міської ради», – розповіла Ірина Маруняк.

У прес-службі Львівської міськради також опублікували «Перелік місць (локацій) прогулянкових маршрутів, вигульних і тренувально-вигульних майданчиків для собак на території Львова».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

Останні новини

Спортивні бази Львівщини готові відкритися у другій половині червня

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Кількість нових хворих на Covid зростає сім днів поспіль, - МОЗ

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу