У Львові презентували проєкт «Eco Way»

16:45 23 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Оксана Війтик, Інеса Шемелинець та Іванка Сторожук відвідали Центр імені Митрополита Андрея Шептицького, де відбулася презентація проєкту екологічного спрямування «Eco Way Lviv», який реалізовуватимуть упродовж року.

Про це повідомили в понеділок, 23 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що проєкт  «Eco Way Lviv» буде реалізовуватися в межах діяльності школи журналістики «Рожеві окуляри» й підтримується та координується Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА з подальшим звітуванням перед представниками Ради Європи в Україні. Дев’ятеро учасників проекту – молоді люди, віком 10-15 років – презентували мистецькі інсталяції та короткі доповіді на тему «Яким я бачу майбутнє нашої планети». Тематика – різнопланова (від змін клімату, руйнування озонового шару, забруднення океанів пластиком до успішних практик поводження з відходами і захисту тварин від жорстокого поводження).

Презентація інсталяцій дітей і їхні доповіді – це частина першого етапу проєкту. Найближчим часом учасники матимуть змогу провести інтерактивні заходи щодо сортування відходів у школах, взяти участь у створенні радіо- та телепрограм, присвячених питанням екології та самоврядування.

У межах «Eco Way Lviv» планується закупівля та встановлення боксів для батарейок та друк екожурналу, перший номер якого вже побачив світ. Всі, хто готовий долучатися до підвищення рівня екологічної свідомості громадян, завжди знайдуть підтримку та партнера в особі департаменту.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині реалізовують «Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки».

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу