У Львові оголосили штормове попередження

11:45 13 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: meteo.gov.ua

У найближчу годину зі збереженням до кінця доби 13 грудня у Львові очікуються пориви південно-східного вітру 15-20 метрів за секунду.

Про це повідомили в п’ятницю, 13 грудня, в «Штормовому попередженні, опублікованому на сайті Головного управління ДСНС у Львівській області, яке, відтак, закликає проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці, не ходити попід розлогими деревами й триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.

За поганих погодних умов зокрема ожеледиці – особливо треба бути уважними водіям. Їм слід дотримуватися швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Як інформував «ЩЛ», Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає водіїв бути вкрай обережними та уважними під час керування автомобілем.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа