У Львові наводитимуть лад у парках і скверах | Новини Львова

У Львові наводитимуть лад у парках і скверах

13:30 19 лютого 2020 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: wz.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий акцентував середу, 19 лютого, під час апаратної наради увагу на наведенні порядку у парках та скверах.

Про це повідомили в середу, 19 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, міський голова дав доручення провести толоки на території міста.

Андрій Садовий зазначив: «Я б хотів, щоб до Великодня місто мало зовсім інший зовнішній вигляд. Мова йде про парки, сквери, кладовища. Потрібно навести порядок, провести толоки. Особливо це стосується районів. Прошу вже над цим думати. Потрібно всіх залучати, щоб всією громадою наводити порядок так, де ми живемо».

Міський голова нагадав, що на одній з нарад давав доручення опрацювати можливість закупівлі нових лавок та урн в однаковому стилі. Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев доповів: «Ми підготували рішення виконкому щодо конкурсу на облаштування лавок і смітників. Вже сформовано склад журі. Якщо виконком нас підтримає, то в нас графа в бюджеті і ми зможемо запускати цей конкурс».

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді запланували інноваційне лікування каштанів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:05 9 липня 2020 р.

На Львівщині підготовлено 19 рекреаційних пунктів для відпочинку на природі. Он-лайн карта

Лісівники Львівщини до туристичного сезону підготовили 19 рекреаційних пунктів, які розташовані вздовж автомобільних доріг загальнодержавного значення.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу