У Львові наводитимуть лад у парках і скверах

13:30 19 лютого 2020 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: wz.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий акцентував середу, 19 лютого, під час апаратної наради увагу на наведенні порядку у парках та скверах.

Про це повідомили в середу, 19 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, міський голова дав доручення провести толоки на території міста.

Андрій Садовий зазначив: «Я б хотів, щоб до Великодня місто мало зовсім інший зовнішній вигляд. Мова йде про парки, сквери, кладовища. Потрібно навести порядок, провести толоки. Особливо це стосується районів. Прошу вже над цим думати. Потрібно всіх залучати, щоб всією громадою наводити порядок так, де ми живемо».

Міський голова нагадав, що на одній з нарад давав доручення опрацювати можливість закупівлі нових лавок та урн в однаковому стилі. Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев доповів: «Ми підготували рішення виконкому щодо конкурсу на облаштування лавок і смітників. Вже сформовано склад журі. Якщо виконком нас підтримає, то в нас графа в бюджеті і ми зможемо запускати цей конкурс».

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді запланували інноваційне лікування каштанів.

dailylviv.com

До теми

17:13 9 квітня 2021 р.

Штучні квіти на цвинтарях: Львів відмовляється від шкідливої традиції (відео)

Сьогодні Львівська мерія ініціювала онлайн-нараду з представниками усіх християнських конфесій міста. Питання, яке обговорювали, – екологічна ситуація в країні та місті, а також шкода, яку завдає довкіллю пластик. Актуальною ця тема стає саме зараз - напередодні Великодня, адже більшість містян понесуть на могили своїх померли пластикові вінки та квіти. За результатами зустрічі буде підготовлено звернення Ради церков до вірян, інформаційно-роз’яснювальні афіші, а також соціальну рекламу, для інформування про шкоду та альтернативу пластику, та формування екологічної свідомості у громади.

Рубрика: Природа

15:45 9 квітня 2021 р.

Самбірському району дадуть кілька мільйонів для захисту чотирьох сіл від повені

Протипаводкові об’єкти треба споруджувати швидко, оскільки у 2008, 2010, 2014 роках у селах Калинів, Кружики, Ралівка, Задністря було затоплено 359 садиб, 1898 га сільськогосподарських угідь,

Рубрика: Природа

18:55 5 квітня 2021 р.

У Львівській ОТГ перевірили 37 водойм: найчистіші і найбрудніші

Працівники хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у першому кварталі 2021 року здійснили обстеження, відбір проб та аналіз водних об’єктів Львівської міської територіальної громади. Відповідно до результатів, серед найчистіших – річка Млинівка у Гряді та водойми у Дублянах і Волі-Гомулецькій.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу