У Карпатах незаконно рубають бук для стільців IKEA | Новини Львова

У Карпатах незаконно рубають бук для стільців IKEA

08:09 26 червня 2020 р.

  • 0

Про це стверджує Британська неприбуткова організація Earthsight , а «Великобичківське лісомисливське господарство» на Закарпатті - спростовує підозру.

Голова комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко (фракція «Слуга народу») повідомив Радіо Свобода 25 червня, що звернувся до Державного лісового агентства через дослідження британської неприбуткової організації Earthsight, у якому йдеться, що шведська компанія IKEA продає букові стільці з деревини, незаконно вирубаної в українських Карпатах.

Раніше розташоване на Закарпатті державне підприємство «Великобичківське лісомисливське господарство» відреагувало на дослідження британської неприбуткової організації Earthsight так: «Інформація у звіті британської неурядової організації Earthsight не підтверджена жодним документальним фактом та не заслуговує уваги на її пояснення».

У коментарі Reuters шведський виробник меблів IKEA повідомив, що проведе аудит мережі поставок після інформації про те, що компанія використовує незаконно вирубану деревину з України. Також у компанії зазначили, що українська деревина посідає менше 1% серед матеріалів, із яких виробляються меблі.

Британська неприбуткова організація Earthsight стверджує, що її дослідження, здійснене впродовж 18 місяців, виявило, що «компанія IKEA продає букові стільці, вироблені з деревини, отриманої шляхом незаконних рубок у лісах українських Карпат, де живуть зникаючі види рисей та ведмедів».

IKEA була заснована в 1943 році. За підсумками 2019 фінансового року компанія мала 433 магазини у всьому світі.  У травні 2020 року IKEA запустила онлайн-продажі в Україні.

Коментарі(0)

До теми

12:05 9 липня 2020 р.

На Львівщині підготовлено 19 рекреаційних пунктів для відпочинку на природі. Он-лайн карта

Лісівники Львівщини до туристичного сезону підготовили 19 рекреаційних пунктів, які розташовані вздовж автомобільних доріг загальнодержавного значення.

Рубрика: Природа

16:06 8 липня 2020 р.

У Львові зміцнюють земляні дамби на очисних спорудах

Упродовж останніх тижнів Львів потерпав від сильних дощів. У зв’язку з інтенсивними опадами протягом тривалого часу, відбулося накопичення дощових вод та послаблення земляних дамб верхніх мулових майданчиків на очисних спорудах.

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

У Львові провели обшуки у секссалоні, що працював як масажний

В Україні за 5 грн 10 коп можна зректися батька

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу