Температура повітря впаде на заході України до 18-24°

17:40 6 серпня 2017 р.


Фото: meteo.gov.ua

Синоптик Наталка Діденко попередила: «Похолодання влітку просто так не приходить – зливи, грози, можливі шквали та град».

Синоптик Наталка Діденко повідомила сьогодні, 6 серпня: «Похолодання та ще й відчутне прийде завтра в Україну. Уф! На заході, навколо Карпат, може бути навіть +15+18 градусів! Загалом похолодання торкнеться західних та північних областей. На заході переважно завтра очікується +18+24, на півночі +22+28 градусів. У центральних областях +26+32, у Дніпропетровській до +32+35 градусів ще. Спека та люта спека ще залишаються у південній частині та в східних областях, +32+38 градусів».

Водночас, метеоролог попередила: «Похолодання влітку просто так не приходить – зливи, грози, можливі шквали та град. Все це вже найближчої ночі почнеться на заході й півночі України. Також завтра зливи з грозами очікуються у Вінницькій, Кіровоградській, місцями у Черкаській та Одеській областях».
Синоптик Наталка Діденко поінформувала про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу