Спортклуб Сокіл програв суд на забудову скверу на вул. Кульчицької у Львові

17:05 4 листопада 2022 р.

Фото до новини

Апеляційний суд став на бік Львівської громади та залишив у силі ухвалу мерії про план зонування Залізничного та Шевченківського району, згідно з якою на вул. Кульчицької, 18 зберігається сквер та забороняється будь-яка забудова.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

У юридичному департаменті нагадують, що облаштування громадського простору на вул. Кульчицької є ініціативою місцевих мешканців, яку підтримало місто, виділивши ділянку під сквер. Втім, ухвали ЛМР, що передбачають там рекреаційну зону, оскаржував забудовник  ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл» у судах.

«ТзОВ «Спортивний клуб «Сокіл» мало намір скасувати план зонування Залізничного та Шевченківського району в частині віднесення земельної ділянки до рекреаційної зони і, водночас, скасувати ухвалу, якою громадський простір по вул. Кульчицькій внесли  до переліку скверів Залізничного району. З таким позовом звернувся забудовник до адміністративного суду. І хоч суд першої інстанції став на бік підприємця, але апеляційний суд став  на бік територіальної громади. Відтак, ухвали про зонінг є чинними, а сквер залишиться мешканцям», - зазначають у юридичному департаменті Львівської міської ради.

До слова, у попередні роки у межах Громадського бюджету у сквері на вул. Кульчицької облаштували  тротуар, алею, клумбу під квіти та встановлені лавки. Новий громадський простір став продовженням скверу на вул. Виговського.

Ексрегіоналу дозволили збудувати у Львові 17-поверховий комплекс на вул. Липинського

На вул. Топольній виростуть дві 17-поверхівки. Гаражі використовуватимуть як укриття

У Львові повертатимуть мешканцям до 30 тис грн вартості генераторів: які документи подати у ЦНАП

У Львові дозволили сім нових забудов. Перелік

Незаконне будівництво в Брюховичах на 3,4 га: Львів демонтував огорожу (відео)

Будівництво житла на Львівщині в час війни: як змінилася кон'юнктура ринку

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини