Переселенці з Донецька висадили у Львові алею

17:20 8 вересня 2017 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Учасники акції запевнили, що вдячні за гостинність львів'ян, які підтримали їх у скрутний час.

Переселенці з Донецька висадили у Львові десятки кущів троянд. Ці квіти ростимуть на алеї біля однієї з львівських шкіл.

За час війни зі сходу України на Львівщину переїхали кілька тисяч вимушених переселенців. За їхніми словами, здавна вважалося, що Донецьк – місто мільйонна троянд. Тому віддячили за гостинність львів'ян, котрі підтримали їх у скрутний час, 70 кущами траянд різних сортів та кольорів. Кажуть, що навесні троянди уже зацвітуть.

Учасник акції Віталій запевнив: «Мета цієї акції подарувати Львову шматочок колишнього символу Донецька. Колись Донецьк, ще до військових дій, звали «містом мільйонна троянд». Тому саме троянди, тому саме у Львові». 

Співорганізатор квіткової акції Ігор Корєшков поділиася і своїми враженнями: «Тут дуже приємні люди. Я працюю в компанії дуже великій. І взагалі я не стикався з якоюсь дискримінацією переселенців. Ми живемо нормально, спільно, робимо спільні справи».

Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

17:42 24 січня 2022 р.

У Львові відновлять місто-сад на Кульпаркові

Сьогодні, 24 січня, відбулося виїзне засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, під час якого було підтримано створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків» у місті Львові площею 16,22 га.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу