На Львівщині витратять 780 тисяч на збереження й відтворення родючості грунтів

16:15 16 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині реалізовують «Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки».

Про це повідомили в понеділок, 16 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що для виконання цієї програми сільгоспвиробники активно беруть участь за напрямом проведення заходів збереження та відтворення родючості грунтів. А конкретніше – здійснюють посів сидеральних культур та вапнування грунтів.

У 2019 році на виконання зазначених заходів із обласного бюджету спрямовано 780 тисяч гривень. За результатами конкурсу 22 господарства області отримали фінансову підтримку у відповідності до використаних площ під сидеральні культури з розрахунку 500 гривень за гектар та вапнування шляхом внесення вапнякових меліорантів з розрахунку 1000 гривень за гектар.

В облдержадміністрації запевнили, що «комплекс позитивних змін, які відбуваються ґрунтах під впливом вапнування та посіву сидеральних культур докорінно поліпшують їх родючість та підвищують урожайність сільськогосподарських культур».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині відтворили ліси на 1364,5 гектарах.

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу