На Львівщині відкрили нові рекреаційні пункти

15:15 28 жовтня 2019 р.


Фото: lvivoblrada.gov.ua

У Турківському і Сколівському районах Львівщини відкрили нові рекреаційні пункти відпочинку

Про це повідомили в понеділок, 28 жовтня, у Львівській обласній раді, де також розповіли: У п’ятницю, 25 жовтня, відбулося відкриття та освячення рекреаційних пунктів відпочинку у Турківському ДЛГП «Галсільліс» – по маршруту на гору Пікуй, на території лісового заказника місцевого значення «Верхнє», та у Сколівському районі у Славському ДЛГП «Галсільліс».

«Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима. Коментуючи подію, він наголосив, що розвиток мережі об’єктів природно-заповідного фонду та наявність пам’яток історії і культури додають території комунальних лісогосподарських підприємств Львівщини перспективності для розвитку рекреації та туризму, що має важливе значення для покращення соціально-економічної ситуації в регіоні, в тому числі через залучення грантових коштів міжнародних фондів на реалізацію екологічних проектів», – поінформували також в облраді.

«У нових рекреаційних зонах створено спеціальні місця для вогнищ та сміття, встановлено наглядну агітацію з правилами поведінки у лісі, що сприятиме підвищенню рівня екологічної культури та свідомості жителів області», – повідомили також в облраді.

dailylviv.com

До теми

10:37 26 липня 2021 р.

Риба не витримує: Добротвірська ТЕС заявила, що має право нагрівати воду вище 45 градусів

Причиною мору усієї риби у річці Західний Буг стало те, що ТЕС спустила надто гарячу воду у водосховище, заявляють екоінспектори, яких не впускають на територію Добротвірської ТЕС.

Рубрика: Природа

11:48 24 липня 2021 р.

На Львівщині рибалка витягнув з озера золотого карася, який занесений до Червоної книги

На водоймі біля села Жирова Стрийського району Львівської області інспекторами Львівського рибоохоронного патруля виявлено факт вилову червонокнижної риби.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу