Молодь Львівщини запрошують долучитися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

14:22 18 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

21 березня в нашій області розпочнуться майстер-класи зі садіння лісу й щеплення деревних порід, які триватимуть до Дня Довкілля

Уже 11 рік поспіль на Львівщині пройде акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Розпочнеться вона 21 березня, у Міжнародний день лісів, й триватиме до Дня Довкілля, який в Україні відзначають у третю суботу квітня. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Його начальник Анатолій Дейнека зазначив також: «Цю щорічну акцію ми організовуємо для того, щоб виховати у молодого покоління шанобливе ставлення до природи. Зокрема прагнемо ознайомити та залучити шкільну молодь до створення нових лісів, а також роз’яснити широким колам громадськості важливість створення лісових насаджень як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті та підвищити довіру громадськості до діяльності лісогосподарської галузі».

За словами Анатолія Дейнеки, у рамках акції для молоді проведуть майстер-класи із садіння лісу, щеплення деревних порід. Також планують організовувати виховні години на тему «Людина і ліс» для учнів молодших класів та лекції на природоохоронну тематику для учнів шкільних лісництв.

Проведуть для учнівської молоді й інформаційно-роз’яснювальні заходи: уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії та різноманітні конкурси. Також молодь запрошують долучитися до конкурсів на кращий малюнок і твір на тему «Людина і ліс» та конкурсу на краще шкільне лісництво.

З цією метою розроблено узагальнений «План проведення заходів підприємствами Львівського ОУЛМГ у рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 2016 року». Час і місце проведення посадок лісу в рамках акції – у її плані.

Про це повідомили сьогодні, 18 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів