МКП «Винниківське» розпочало очищення русла річки Марунька

09:40 9 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На покращення санітарного стану водойми спрямували 237 тисяч гривень.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 9 серпня: «Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА на території Винниківської міської ради розпочав відновлення сприятливого гідрологічного режиму річки Марунька та покращення технічного і санітарного стану ставка на вулиці Львівській. Роботи з очищення русла річки Марунька виконує МКП «Винниківське».

«Уже розчищено 400м русла із запланованих 2,5 км. На виконання робіт з обласного фонду передбачено 239 тисяч гривень. Роботи із благоустрою ставка виконує ТзОВ «Аквазем», спецтехнікою проведено очистку дна на площі близько 250 квадратних метрів із запланованих 1000 квадратних метрів. Впродовж першої декади серпня, поруч зі ставком заплановано встановити  систему геотубів та розпочати роботи з більш ретельної очистки дна. На покращення санітарного стану водойми з обласного природоохоронного фонду спрямували 237 тисяч гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу