Львів’яни долучаться до Всеукраїнської акції | Новини Львова

Львів’яни долучаться до Всеукраїнської акції

15:15 12 лютого 2020 р.

  • 0
city-adm.lviv.ua

city-adm.lviv.ua

Львів’яни долучаться до Всеукраїнської акції з висадки мільйона дерев за добу, в рамках якої планують відновити історичний фруктовий сад у парку «700-річчя Львова» та озеленити центр міста.

Про це повідомили в середу, 12 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що мета акції – привернення уваги до екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців. Відтакак, сьогодні був підписаний меморандум про співпрацю між ЛМР, облдержадміністрацією та представниками приватного сектору.

Зокрема, основні завдання проєкту: «20 або 27 березня (залежно від погодних умов) впродовж 24-х годин висадити 1 млн дерев по всій Україні; сприяти впродовж року у висаджені алей, парків та лісів; провести загальнодержавну інформаційну компанію; організовувати освітні воркшопи в навчальних закладах; започаткувати міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!».

Висадка дерев у Львові відбуватиметься на трьох локаціях – в центрі міста, фруктовому саду в парку «700-річчя Львова» й біля трамвайної колії на Сихові.

Як інформував «ЩЛ», Держекоінспекція у Львівській області оприлюднила результати «Перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Квартирно-експлуатаційного відділу Львова».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 14 липня 2020 р.

У Львові спочатку пошкодили, а тепер лікують рідкісні дерева

На вул. Угорській у Львові ростуть доволі рідкісні та цінні дерева — багряник японський. Такої кількості і посадки цього виду більше немає у Львові, та і навряд чи знайдеться в Україні. Раніше внаслідок будівельних робіт дерева були пошкоджені.

Рубрика: Природа

19:46 13 липня 2020 р.

Біля озера Стосіка у Львові облаштують природне питне джерело за 500 тис грн

Управління екології та природних ресурсів провело конкурс ідей проєктів благоустрою львівських природних джерел, метою якого є покращення благоустрою та санітарного стану природних джерел питної води на території Львова. Так, переможцем конкурсу стала ініціатива громади, що живе біля озера Стосіка. Мешканці запропонували облаштувати питне джерело без використання насоса.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу