Львівський гідрометцентр попередив про надзвичайну пожежну небезпеку

10:15 14 вересня 2019 р.


Фото: meteo.gov.ua

14-16 вересня на території Львівської області збережеться надзвичайний (п’ятий клас) рівень пожежної небезпеки.

Про це, як повідомили в суботу, 14 вересня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, розповіли у Львівському обласному центрі з гідрометеорології України.

«Зважаючи на те, що під час пожежонебезпечного періоду значно зростає ризик виникнення пожеж у природних екосистемах, Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Категорично заборонено відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки п’ятого класу, розводити багаття у лісі та лісопосадках, заїжджати автомобілем до лісу, палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки, залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я, полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї, створювати смітники та спалювати відходи, спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

dailylviv.com

До теми

12:40 7 серпня 2022 р.

Арктичний кит заплив до Парижу і не може повернутися додому

Французька влада відчайдушно намагається врятувати білугу, яка застрягла у Сені за 70 км на північ від Парижа. Тварину помітили ще у вівторок, однак усі проби направити її до океану поки що не мали успіху. Нова стратегія - вітамінний коктейль.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу