Львівський гідрометрцентр попередив про пориви вітру

18:00 8 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: meteo.gov.ua

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що в середу, 9 жовтня, у Львові очікуються пориви південно-західного вітру 15-20 метрів за секунду.

Про це повідомили у вівторок, 8 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «ЛМР застерігає всіх зважати на прогноз погоди й бути обережними під час руху. Зокрема, під час сильного вітру намагайтеся не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач та антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити».

«Водіям транспортних засобів слід обирати помірну швидкість і  дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. Всі надзвичайні випадки, які можуть виникнути через негоду, просять інформувати «Гарячу лінію міста» за телефоном 15-80 для оперативного реагування відповідних служб», – зазначили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 23 березня 2020 р.

ДСНС попередила про пориви вітру, хуртовини та ожеледицю на Львівщині

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, в понеділок, 23 березня, на території Львівської області очікуються пориви північно-східного вітру 15-20 метрів за секунду, подекуди – хуртовини.

Рубрика: Природа