Львівщина отримає субвенцію на реалізацію природоохоронних проєктів

14:48 9 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На реалізацію двох екологічних проєктів Державної програми розвитку транскордонного співробітництва у 2019 році з державного бюджету залучено 8,44 млн. гривень.

Про це повідомили в понеділок, 9 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що уряд ухвалив розпорядження про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів транскордонного співробітництва у 2019 році, яким розподілено 10 мільйонів гривень, понад 80% який буде освоєно на Львівщині. Попередньо, 29 листопада в Міністерстві розвитку громад та територій України відбулося засідання комісії з питань розгляду проєктів (програм) транскордонного співробітництва, яка визначила перелік проєктів-переможців.

Таким чином, у 2019 році проектами-переможцями, які отримають співфінансування з державного бюджету стали:

1. «Збереження унікальної біоти та покращення якості води водозабірного басейну транскордонних річок Західного регіону України», на реалізацію якого спрямовано вісім мільйонів гривень. Фінансовий ресурс обсягом три мільйони гривень буде спрямовано на будівництво сучасного комплексу очисних споруд в Східниці й Бориславі та п’ять мільйонів гривень млн грн на реконструкцію існуючого комплексу каналізаційно-очисних споруд у Добромилі.

2. «Розвиток інфраструктури Яворівського національного природного парку та ремонт під’їзних доріг до об’єктів установи» – 440 тисяч гривень, в рямках якого будуть встановлені альтанки та станції ремонту велосипедів на туристичному веломаршруті Яворівського району.

Для оперативної та успішної реалізації вказаних проєктів, з обласного бюджету у 2019 році передбачено понад 8,9 млн. гривень та 1,2 млн. гривень місцевого бюджету. Водночас, основні заходи проєктів співфінасуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, а саме Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь – Україна 2014-2020».

В облдержадміністрації очікують, що вже у 2020 році на території області запрацюють два сучасних комплекси очисних споруд у Східниці, Бориславі й Добромилі, що забезпечить збереження унікальної біоти та поверхневих транскордонних водоносних горизонтів. А регіон Розточчя очікує на багатьох любителів активного відпочинку, оскільки створені об’єкти інфраструктури та станції ремонту велосипедів забезпечать комфортні умови для велоподорожей туристичними маршрутами Яворівського району.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині відтворили ліси на 1364,5 гектарах.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа

Останні новини

«Део Ланос» смертельно травмував на автодорозі «Львів – Рава-Руська» пішохода

На Львівщині затримали посадовців держпідприємства під час отримання хабара

Обираємо мультиварку: ТОП-3 функції, якими ви будете користуватися постійно + БОНУС (який функціонал вам точно не знадобиться)

У Львові відкриють простір скелелазіння

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу