Львів отримав відзнаку «Global 100RE Ukraine»

14:00 25 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Києві відбулася церемонія представлення громадської спілки «Global 100RE Ukraine», під час якої Львову вручили відзнаку за прагнення та лідерство на шляху до 100% чистої енергії.

Про це повідомили в середу, 25 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Церемонія була проведена під час роботи 15-ї міжнародної конференції «Енергія з біомаси 2019». Нагороду вручили директору львівського комунального підприємства «Зелене місто» Вадиму Ноздрі.

Один з авторів закону «Про ринок електроенергії» Лев Підлісецький зазначив: «Львів – одне з небагатьох міст України, яке ставить перед собою дуже амбітні цілі. Йдеться про заходи щодо зменшення шкідливих викидів та стимулювання розвитку зеленої енергетики в місті. Відтак, ці ідеї потребують популяризації, щоб люди розуміли та підтримували їхню суть. Тому отримання такої відзнаки – вагома подія для міста та містян». i

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:50 24 лютого 2020 р.

У Львові знову очікуються пориви вітру

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що у вівторок, 25 лютого вночі й вранці на дорогах Львова будуть ожеледиця й пориви південно-західного вітру 15-20 метрів за секунду.

Рубрика: Природа