Громадська рада при Львівській ОДА підтримала ідею створення природного парку

17:28 11 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації розповіли про засідання комісії екології та природних ресурсів.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 11 вересня: «Днями відбулося засідання комісії екології та природних ресурсів Громадської ради при Львівській облдержадміністрації. Виконувач обов’язків директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Андрій Сенюк наголосив – необхідно створити національний природний парк «Бойківщина» на території Турківського району Львівської області орієнтовною  площею 16 тисяч га».

Андрій Сенюк доповів: «Територія Турківського району характеризується високим рівнем біорізноманіття, зокрема на території росте понад 750 видів судинних рослин, з яких майже 50 рідкісні й підлягають охороні. Понад 30 видів, що ростуть у парку, занесено до Червоної книги України. У віддалених місцях Карпат трапляються бурий ведмідь, вовк, рись, дикий кіт. Наявність пам’яток історії та культури додає території перспективності для розвитку рекреації та туризму, що має важливе значення для покращення соціально-економічної ситуації в регіоні. Особливе бальнеологічне значення джерел унікальних мінеральних вод, зокрема, у Розлучі».

Чиновник також запевнив: «Створення національного природного парку «Бойківщина» забезпечить збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів, створення умов для організованого туризму, відпочинку, проведення наукових досліджень природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, проведення екологічної освітньо-виховної роботи».

Про це поінформували сьогодні, 11 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Учасники комісії екології та природних ресурсів при облдержадміністрації більшістю голосів підтримали ідею створення національного природного парку «Бойківщина».

dailylviv.com

До теми

17:42 24 січня 2022 р.

У Львові відновлять місто-сад на Кульпаркові

Сьогодні, 24 січня, відбулося виїзне засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради, під час якого було підтримано створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Кульпарків» у місті Львові площею 16,22 га.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу