ДСНС попередила про ожеледицю на дорогах Львівщини

09:45 27 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: meteo.gov.ua

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, 27-28 грудня на території Львівської області часом буде снігопад.

Про це повідомили в п’ятницю, 27 грудня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли, що 27-28 грудня на дорогах Львівщини збережеться ожеледиця.Ускладнення погодних умов відповідає першому рівню небезпечності.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання, комунального господарства, будівельної галузі та до порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць. Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає водіїв бути вкрай обережними та уважними під час керування автомобілем.

При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Водночас, рятувальники закликають пішоходів з проханням бути обачними перебуваючи на вулиці. Варто не ходити попід розлогими деревами, а також триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.

Як інформував «ЩЛ», Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає водіїв бути вкрай обережними та уважними під час керування автомобілем.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 18 лютого 2020 р.

Браконьєри зрізали на Львіввщині 233 дерева

Державні екоінспектори виявили на території Річківської сільської ради на Жовківщині самовільну зрізку 233 дерев у захисній смузі відводу залізниці.

Рубрика: Природа