ДСНС оголосила на Львівщині штормове попередження

10:15 21 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, у зв’язку з проходженням й впливом атмосферних фронтів від циклонічної депресії над Норвезьким морем та Скандинавією на території Львівської області, очікується ускладнення погодних умов.

Про це повідомили в п’ятницю прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «Вдень 21 червня – грози, місцями – значні дощі та сильні зливи, град, шквали 15-20 метрів за секунду».

«22-23 червня – значні дощі, місцями – сильні. Грози, подекуди – град та шквали 15-20 за секунду», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«21-23 червня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львівська, Івано-Франківська області) очiкується пiдйом рiвнiв води. При зливових дощах на малих водотоках можливе рiзке швидкоплинне пiдвищення рiвнiв води, формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах – загроза утворення окремих селевих потокiв», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

dailylviv.com

До теми

16:52 27 червня 2022 р.

27 червня – 2 липня на Львівщині - надзвичайна пожежна небезпека

Львівський регіональний центр з гідрометеорології України попереджає, що по території Львівської області та місту Львову 27 червня – 2 липня спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека.

Рубрика: Природа

16:17 21 червня 2022 р.

Безпечними для купання на Львівщині є 12 пляжів на 12 водоймах. Список

Упродовж першої половини червня на Львівщині обстежували водні об’єкти щодо їхньої безпеки, адже купальний сезон має розпочатись лише тоді, коли достеменно буде відомо, де безпечно плавати.

Рубрика: Природа

15:57 21 червня 2022 р.

Як на непридатній для сільського господарства землі чоловік створив дендропарк

Власна земельна ділянка Любомира Калагурка, яка не була придатна для ведення сільського господарства у с. Годині, що на Яворівщині, стала місцем, де у 2001 році на площі 6 га з метою фітомеліорації земель заклали дендропарк.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу