Зі Слов'янська втекла значна кількість терористів, залишились лише найманці, – речник АТО (відео)

10:19 9 червня 2014 р.


Фото: novostimira.com.ua

Про це повідомив у понеділок керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 9 червня, в повідомленні «Значна кількість терористів втекла зі Слов'янська, інформація про знищення «Стрєлка» перевіряється, – В.Селезньов»:

«Значна кількість терористів та так званих «ополченців» покинули Слов'янськ, у місті залишились лише найманці. Інформація про загибель головного диверсанта Стрєлка перевіряється. Про це «УНН» повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

«За нашими розвідданими, зі Слов'янську втекли багато терористів та так званих ополченців із місцевого населення. Вони тікали через болота та лісопосадки саме в той час, коли їх прикривали їхні «колеги», острілюючи блокпости силовиків АТО.

У місті залишилися найманці, серед котрих, на подив, є також чорношкірі найманці. Що вони там роблять – наразі загадка.

Стосовно знищення основного диверсанта Стрєлка (Гіркіна) то цілком ймовірно, що він захоче під виглядом якогось місцевого мешканця покинути Слов'янськ, тому активно розповсюджується інформація про його загибель. Ця інформація перевіряється.

Також, за останніми даними, терористи, котрі залишились у Слов'янську, облаштували ДОТи, траншеї із кулеметами. По місту на вантажівках переміщуються мінометні та гарматні прозрахунки.

Вони постійно змінюють місцерозташування, щоб не потрапити під удар авіації. Що ж стосовно силовиків АТО, котрі потрапили у полон, то наразі триває робота з їх звільнення», – сказав В.Селезньов».

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу