В Україну вдерлася «Армія Путіна» – до 900 бойовиків на важкій бронетанковій техніці, – екс-міноборони (відео)

19:22 17 червня 2014 р.


Фото: directpress.ru

Про це заявив на вечірньому засіданні парламенту колишній керівник військового відомства Олександр Кузьмук.

Агенція «УНН» передає сьогодні, 17 червня, в повідомленні «Українсько-російський кордон перетнула армія В.Путіна, – нардеп»:

«Народний депутат Олександр Кузьмук заявляє, що державний кордон України перетнуло незаконне утворення армія Путіна. Про це він заявив виступаючи на пленарному засіданні, передає кореспондент УНН.

«Інформую Верховну Раду, що в цей час державний кордон України вільно перетнуло незаконне військове формування, яке має назву «Армія Путіна», яке зараз об'єдналося з незаконним батальйоном, який має назву «Зоря», – повідомив Кузьмук.

За інформацією депутата, кордон перетнуло 900 військових озброєних важкою технікою. При цьому додав, що з українського боку їм протистоїть лише 100 прикордонників.

Звертаючись до народних депутатів України, які перед цим не підтримали проект постанови про посилення захисту Державного кордону, Кузьмук зазначив: «Поставте себе на той блок і попробуйте тільки не проголосувати, і ви будете прокляті всім народом назавжди».

Після цього голова Верховної Ради України Олександр Турчинов знову поставив на голосування проект постанови про захист державного кордону України і він був підтриманий ВР».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу