В Україні – 838 об'єднаних територіальних громад

13:00 5 листопада 2018 р.

  • 0
  • 363

Конференція «Стратегічний розвиток та інвестиції»
Фото: ukrinform.ua

Віце-прем'єр-міністр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко запевнив під час інвестиційної конференції для громад «Стратегічний розвиток та інвестиції»: «На сьогодні ми маємо 838 об'єднаних територіальних громад, де вже змінена система менеджменту – є голова,рада, можливість прийняття стратегії, можливість і, найголовніше, виконання цієї стратегії конкретно за напрямками, конкретно щодо створення тієї інфраструктури, яка дозволяє потім залучати інвестиції»,

Про це повідомили в понеділок, 5 листопада, в агенції Укрінформ, де також розповіли, що Геннадій Зубко наголосив: «До 2020 року об'єднання територіальних громад має бути завершене. Перспективним планом передбачено 1216 ОТГ. Всього в Україні має бути 1400-1450 об'єднаних тер громад».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:14 13 листопада 2018 р.

Закон про вибори президента України треба змінювати, - ЦВК

У Центральній виборчій комісії України (ЦВК) вважають, що Верховній Раді варто частково переглянути закон "Про вибори Президента України". За словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, у законі є "дуже багато питань, які можуть стати серйозними, якщо не будуть належним чином переглянуті".

Рубрика: Політика

  • 0
  • 228

21:55 9 листопада 2018 р.

Міський голова Львова доручав соратникам збирати компромат на активістку Гандзюк, – нардеп

У розпорядження інтернет-видання «Інформатор» потрапив аудіозапис дуже різких висловлювань міського голови Львова Андрія Садового на адресу херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 648

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу