В Україні – 838 об'єднаних територіальних громад

13:00 5 листопада 2018 р.

  • 0
  • 654

Конференція «Стратегічний розвиток та інвестиції»
Фото: ukrinform.ua

Віце-прем'єр-міністр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко запевнив під час інвестиційної конференції для громад «Стратегічний розвиток та інвестиції»: «На сьогодні ми маємо 838 об'єднаних територіальних громад, де вже змінена система менеджменту – є голова,рада, можливість прийняття стратегії, можливість і, найголовніше, виконання цієї стратегії конкретно за напрямками, конкретно щодо створення тієї інфраструктури, яка дозволяє потім залучати інвестиції»,

Про це повідомили в понеділок, 5 листопада, в агенції Укрінформ, де також розповіли, що Геннадій Зубко наголосив: «До 2020 року об'єднання територіальних громад має бути завершене. Перспективним планом передбачено 1216 ОТГ. Всього в Україні має бути 1400-1450 об'єднаних тер громад».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:11 20 березня 2019 р.

У Львові презентуватмуть дослідження про специфіку висвітлення теми підкупу виборців у ЗМІ і соцмережах (відео)

Сьогодні, 20 березня, о 13.00 у Львівському прес-клубі – відеотрансляція прес-конференції на тему «Звинувачення в підкупі виборців як елемент інформаційної війни. Презентація результатів аналітичного дослідження щодо специфіки висвітлення теми підкупу виборців у ЗМІ і соцмережах та оприлюднення імен її головних «ньюзмейкерів».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 219