Українські десантники відкрили вогонь у відповідь в Добропільському районі Донеччини (доповнено)

21:48 20 квітня 2014 р.


Фото: zik.ua

Про це повідомили в неділю керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук та начальник Регіонального медіа-центру Міноборони, підполковник Дмитро Горбунов.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук повідомляє сьогодні, 20 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», близько 20:00 в Добропільському районі Донецької області були обстріляні українські десантники, котрі несли службу на об'єкті в зазначеному районі. Зокрема, обстріл здійснили бойовики, які під'їхали на мотоциклах.

Українські десантники відкрили у відповідь вогонь.За попередніми даними, один з нападників був поранений. Він і ще двоє бойовиків були затримані військовослужбовцями і передані правоохоронним органам. З боку десантників постраждалих немає».

Натомість УНІАН інформує в неділю в повідомленні «У Донецькій області обстріляли блокпост українських десантників, загинув нападник»:

«У Добропільському районі Донецької області на блокпост українських десантників скоєно збройний напад, внаслідок чого одного з нападників вбито, кількох затримано. Про це кореспонденту УНІАН повідомив начальник Регіонального медіа-центру Міноборони України (Харків), підполковник Дмитро Горбунов.

За його словами, сьогодні, у Добропільському районі Донецької області. близько 20.00 на блокпост військовослужбовців високомобільних десантних військ, який охороняв один з важливих об'єктів і ніс цілодобове чергування, було скоєно напад. Горбунов зазначив, що нападники під'їхали «на кількох мотоциклах і відкрили вогонь». Він уточнив, що зброю була вогнепальною, і зараз фахівці з'ясовують, з якої саме зброї вівся вогонь. 

«Під час перестрілки одного з нападників смертельно поранили і кількох затримали.Серед десантників втрат немає», - сказав підполковник. При цьому він додав: «На місці працює слідча група Донецької прокуратури з нагляду за дотриманням законів у воєнній сфері, яка займається розслідуванням факту збройного нападу на український блокпост».

DailyLviv.com

У Стрию накрили різдвяний стіл для тих, хто зник безвісти на війні

До 24 грудня повинні перескерувати для потреб населення до 1 ГВт електроенергії

Щодня виконує бойові завдання на передовій. Ірину Голуб-Парасюк з Крехова відзначили державною нагородою

Грип набирає обертів на Львівщині. Захворюваність перевищила епідпоріг

Зеленський анонсував заміну деяких очільників місцевих адміністрацій

СЗЧ військовослужбовця припиниться, коли він зробить правильне звернення

Різдвяний тиждень розпочнуть з відключень світла

У Львові відбувся ярмарок «Різдвяний крафт та коляда»

У всіх потягах до Перемишля і Хелма запровадять прикордонний контроль без зупинок

На зимових канікулах у Львові школярам даватимуть безплатні уроки плавання

Різдвяна зірка більша за авто зі спецефектами. Львівщина здивує (відео)

Перемовини подібні на політичну гру з боку рф

29 бусів у «контрабандній каруселі» на ПП «Смільниця»

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків