У Росії – п'ять центрів підготовки диверсійних груп для терору на сході України, – СБУ (відео)

22:38 28 червня 2014 р.

Фото до новини


Фото: YouTube

Про це заявив у суботу заступник голови Служби безпеки України Віктор Ягун.


Відео: Служба безпеки України

Прес-центр Служби безпеки України інформує сьогодні, 28 червня, в повідомленні «СБУ: Росія має припинити вербувати українських громадян та забрати з України своїх диверсантів (відео)»:

«Українська держава вимагає від російської сторони негайно припинити підтримку терористів, закрити пункти вербовки, табори для підготовки найманців, припинити вербування громадян України та вивести раніше направлені в Україну диверсійно-розвідувальні групи», – заявив на брифінгу заступник Голови Служби безпеки України Віктор Ягун.

«Службою безпеки України отримано та оприлюднено беззаперечні докази про функціонування на території Російської Федерації центрів вербування найманців та диверсантів для дестабілізації ситуації і  підтримки терористів в Україні. Здобуто дані про наявність на території Росії, зокрема у Пскові, Таганрозі, м. Шахти Ростовській області, с. Молькіно Краснодарського краю та в Московській області центрів підготовки диверсійних груп для вчинення терористичних актів та диверсій, збройних нападів на українських військовослужбовців і мирне населення.

Задокументовані факти свідчать, що саме звідти злочинці направляються в Україну з отриманими від російських кураторів завданнями. Використовуються соціальні мережі, де розміщується контактна інформація – номери телефонів, імена контактерів, адреси електронної пошти, маршрути до місць розташування таборів. Вербування т.зв. «добровольців» здійснюється головним чином на матеріальній основі. «Погоджуються лише люди без принципів», – наголосив В.Ягун.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини