У Львові завершився «Безпековий форум»

16:00 26 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові завершився «Безпековий форум», під час якого експерти ділились ідеями, досвідом та знаннями в межах теми «Економіка війни чи війна економік», дискутували про політику і розвиток держави, оборону й безпеку.

Про це повідомили в п’ятницю, 26 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Під час заключної сесії учасники розповіли, які першочергові кроки потрібно зробити Україні, та який особистий внесок безпосередньо вони самі готові зробити, щоб допомогти Україні. А також поділились міркуваннями, чого очікують від наступного Безпекового форуму у Львові.

Зокрема, відомий англійський публіцист та аналітик, віце-президент Центру аналізу європейської політики (США) Едвард Лукас розповів, що «Безпековий форум» у Львові має прекрасну атмосферу і цікаві думки, а тому запропонував гендерно збалансувати панельні дискусії. Він також зауважив, що надалі допомагатиме Україні, зокрема шукатиме кошти для УКУ».

Зі слів генерала-лейтенанта американської армії у відставці Бена Ходжеса, Україна може і має стати справжнім центром розвитку, бо має унікальне геополітичне розташування. Він також вважає: «Потрібно більше приділити уваги інфраструктурі. Ми, як Центр аналізу європейської політики, будемо організовувати конференцію, де дискутуватимуть, як забезпечити безпеку на цьому континенті», — зауважив він. Також він озвучив пропозицію, щоб під час наступного «Безпекового форуму» у Львові була збережена молодіжна панельна дискусія, до участі в якій, зокрема, також варто запросити й представників з Туреччини».

А заступник голови департаменту Європейського і трансатлантичного діалогу Фонду Ганса Зайделя (Німеччина) Хеннінг Зенгер розповів, що Україна має підсилити своє лобі серед партнерів, а також продовжувати «внутрішнє реформування», бо це — запорука успіху. Він також наголосив: «Ви маєте показати світові, що хочете іти тим шляхом, яким ви йдете. Вам вартує також глянути в сторону скептиків. Я буду пропонувати, щоб наш фонд співорганізовував схожі менші події та зустрічі, при цьому залучаючи законодавців і тих, хто приймає політичні рішення, а також тих, хто є скептиками — так звані співпереживаючі Путіну».

DailyLviv.com

Начальницю Західного управління Держпраці підозрюють у систематичному хабарництві

У новорічну ніч рф атакувала 205 дронами

Гасіння пожеж у Луцьку та Ковельському районі. Відключено від електропостачання 103 341 абонента

В Одесі у новорічну ніч зафіксовано низку надзвичайних ситуацій

Одещина і Волинь у новорічну ніч перебувають під масованим ударом російських БпЛА

Львівобленерго у новорічну ніч оновило графік відключення світла

Луцьк у новорічну ніч атакують російські БпЛА

Повітряна тривога у новорічну ніч на межі Львівської області

Передноворічна мапа світла в Україні

У перший день Нового року на Львівщині відключатимуть світло за графіком

Коли система блокує ЛеоКарт пенсіонерів за віком і людей з інвалідністю 3 групи. Що робити

Графіки відключення світла 1 січня 2026 року

До нової наглядової ради НАЕК «Енергоатом» ще не обрали представників України

Сімейним лікарям НСЗУ збільшить плату за пацієнта

Дворазового міністра Олексія Чернишова судитимуть лише за одну корупційну історію

58 тисяч львів’ян зараз на фронті. Садовий звернувся до жителів міста

На Львівщині зменшується середня номінальна заробітна плата

1 січня зі Львова в Одесу вирушать 10 автобусів, щоб підтримати роботу громадського транспорту (відео)

У Львові внаслідок ДТП загинула 90-річна мешканка

Кому не обмежать пенсії у 2026 році

З нового року для українських абонентів мобільний зв'язок на території ЄС звільнено від доплат за роумінг

На електроенергію Україні найбільше дали у грудні Єврокомісія, Німеччина, Великобританія, Швеція

1 січня Львів попрощається з 26-річним військовослужбовцем Олексієм Сабатом

В енергосистемі України з’явились 423 МВт нових балансувальних потужностей. Щоби було світло

Журналістів у новому році не випускатимуть за кордон без листа від Держкомтелерадіо

Президент нагородив «Золотим серцем» трьох волонтерів зі Львівщини

Взимку трьом громадам Львівщини дали трактори, косарки і плуги

У Польщі група молодиків жорстоко побила українця

1 січня на Львівщині буде від 8° морозу до 0°

За час великої війни у полон потрапили понад 10 тис. військових рф

РФ за рік випустила по Україні понад 100 тис. дронів, тисячі ракет та КАБів

Понад 1,1 млрд скерувала Львівська громада у 2025 році на підтримку Сил оборони України

Через російські атаки є нові знеструмлення у низці областей

Дронарі вразили 12 військових та інфраструктурних обʼєктів РФ на ТОТ України

На Львівщині чоловік через ревнощі вбив знайому

На Одещині росіяни знову вдарили по енергетичній інфраструктурі

Україна збільшила атаки на російську енергетичну інфраструктуру

Понад 75% зброї на фронті українського виробництва

Одеса залишилася без світла, води та тепла через російські обстріли

Дрони вдарили по НПЗ у Туапсе