Сквер біля будівлі Львівської ОДА прикрасили чотирма тисячами паперових голубів

17:12 21 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

21 вересня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародним днем миру.

«У понеділок, 21 вересня, у Львові відбулася молодіжна акція «Голуби Миру». Чотири тисячі паперових голубів, виконаних у техніці орігамі, розвісили у сквері перед Львівською ОДА», – повідомили сьогодні, 21 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли:

«Організаторами акції є ГО «Мистецьке об'єднання Текстура» та Львівський обласний молодіжний центр управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації. Розміщення інсталяції – це завершення двотижневої клопіткої роботи понад 600 волонтерів, львівських поліцейських, школярів, студентів, активістів, громадських організацій.

В акції взяв участь заступник голови ОДА Юрій Підлісний, який написав свої побажання воїнам АТО на одному з паперових голубів. Як зазначили організатори заходу, Україна потребує миру, але напружена ситуація зараз не лише у нашій країні. Вірменія, Грузія, Молдова, країни Прибалтики – це неповний перелік держав, наших сусідів, які мають «заморожені» військові конфлікти.

Один з ініціаторів заходу, начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Ковальський, наголосив: «Сьогоднішньою акцією ми засвідчуємо, що українці миролюбна нація, але ми будемо захищати свою територіальну цілісність будь-якою ціною. Зараз на східних кордонах України тимчасове перемир'я, але зважаючи, що агресором є Росія, ми розуміємо, що це ще не остаточний мир. Тому ми хочемо миру, закликаємо до нього, але не забуваємо підтримувати наших захисників, які зараз боронять Україну і саме вони є запорукою нашого мирного життя».

Участь у заході також взяв заступник міністра молоді та спорту України з питань євроінтеграції Микола Мовчан, а також група експертів з питань молодіжної політики Ради Європи, які перебувають в Україні з робочим візитом.

Міжнародний день миру проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 5 лютого2002 року № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним днем Миру».

DailyLviv.com

35 бригад і 15 альпіністів у Львові очищають дахи від буруль та снігових нависань

Франківську райадміністрацію Львова очолила Галина Нарівна

Розпорядження Укренерго щодо Шептицького району

Львів переходить на режим надзвичайної економії електроенергії

Україна наближається до рекорду ліквідації ворога. Федоров назвав ключові показники фронту

У Львові судитимуть дніпрянина, який вкрав у тернополянки майже 400 тисяч грн

Україна виробляє тисячу перехоплювачів на добу, але бракує дронарів - Зеленський

ЧАЕС знеструмлена. МАГАТЕ зафіксувало пошкодження ключових підстанцій інших АЕС після ранкової атаки

На Львівщині судитимуть чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії через Telegram

Швидке та якісне маркування товарів: як Dominanta розв’язує проблему

Ялинка на дрова та компост. Цього тижня у Львові утилізують головне святкове дерево

На завтра синоптики прогнозують сонячну, але дуже морозяну погоду на Львівщині

У Шептицькому районі аварійні відключення замінили на погодинні

РФ оновила тактику своїх атак - Зеленський

Розкрадання мільйонів на відходах. Обшуки тривають на Львівщині, Дніпропетровщині та Запоріжжі

На півночі Львівщини запроваджено 10 черг аварійних відключень, графіки не діють

На Львівщині вогонь знищив дах будинку та забрав життя собаки

Графіки тимчасово не діють. У Києві та низці областей запроваджено екстрені обмеження світла

Від 10 до 13 годин без світла на Львівщині. Новий графік 20 січня

ППО збили понад 340 цілей, серед яких ракети «Циркон» та Х-101

На Львівщині водій «дев’ятки» збив пішохода

Магія в небі. Львівщину накрило неймовірне північне сяйво

20 січня Львівщина прощається з десятьма Героями

Де найбільше ворожих атак на фронті - Генштаб ЗСУ

До Києва на допомогу поїхали три бригади зі Львова

Крилаті ракети у повітряному просторі України. Південно-західний напрямок

Лазар по-новому організує захист неба

Шмигаль - Гроссі. Наступна масована атака рф - по об’єктах і мережах, що обслуговують атомні станції

Львівобленерго додало світла споживачам ввечері 19 січня. Графік

Стартовий графік вимкнень електроенергії 20 січня на Львівщині

Де найбільша кількість населених пунктів в Україні

На Львівщині загинув червонокнижний лось під колесами автомобіля

Графік відключень світла 20 січня запровадили для всіх областей

Найважча енергетична ситуація в Києві, Чернігові, Сумах, Дніпрі, Харкові, Одесі

Графік енергопостачання 19 січня на Львівщині. Впродовж вечора тривалість відключень скорочена для всіх груп

Василь Лабузов, Микола Скиба. 20 січня Львівська громада попрощається з двома захисниками України

Графік світла 19 січня у Львівській області. Новий варіант

У Бориславі горів дах житлового будинку

На Меморіалі Олексія Дем’янюка у Львові Олег Дорощук стрибнув на 21 см вище від Ярослави Магучіх

Графік електропостачання 19 січня на Львівщині. Версія 14.58