Російський окупант застрелив у Криму українського майора (відео)

09:28 7 квітня 2014 р.


Фото: AFP


Відео: «Телеканал новин «24»

Цю інформацію підтвердив керівник Кримського медіацентру Міноборони Владислав Селезньов.

Керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук написав сьогодні, 7 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», вчора ввечері в Криму російський військовослужбовець розстріляв українського офіцера, який зберіг вірність Присязі на вірність народу України. В смт. Новофедорівка двома пострілами впритул російським молодшим сержантом Зайцевим у своїй кімнаті в офіцерському гуртожитку застрелений військовослужбовець в/ч1100 майор К., який готувався до виїзду на материк.

Присутній у цій кімнаті капітан Єрмоленко Артем Володимирович по-звірячому побитий і вивезений в розташування російських військ. Окупанти також забрали тіло загиблого українського майора.

Цю інформацію підтвердив кореспонденту «УНН» керівник Кримського медіацентру Міноборони Владислав Селезньов, повідомивши:

«Так, інформація про одного загиблого українського офіцера і ще одного, котрого було жорстоко побито, підтверджується. В\ч 1100 із Новофедорівки – це саме та частина морської авіаційної бригади, яка мала у середу виїхать на материкову частину України. Наразі з'ясовуються обставини події».

Натомість «Українська правда» повідомляє в понеділок:

«У Новофедорівці російські військові застрелили українського офіцера, за попередньою інформацією – «на ґрунті особистої неприязні». Як повідомляють джерела, це сталося в гуртожитку для військових у ніч на 7 квітня.

«Влучили в українського офіцера. Стріляли російські військові. Як повідомив телефоном один з наших вояків, між сторонами виникла сварка «на грунті особистої неприязні». Росіяни були озброєні, український офіцер – ні», – повідомив співрозмовник.

«Він намагався втекти і заховатися в гуртожитку, але його наздогнали і вистрелили. Постріл виявився смертельним», – додало джерело.

На місце подій прибула місцева міліція і представники російських військових, був присутній і командир української частини. За неперевіреними даними стріляли в майора Станіслава Карачевського, 10 Сакська Морська Авіаційна бригада, в/ч А1100, командир бригади – полковник Бедзай.

Водночас, за даними ініціатора «Інформаційного спротиву» Дмитра Тимчука, підстрелений майор К. лишився вірним присязі Україні і готувався до виїзду на материк. У нього впритул стріляв молодший сержант із російських військових Є.С. Зайцев.

При цьому «по-звірячому побили» капітана Артема Єрмоленка, його повезли на територію російської військової частини. Окупанти забрали і тіло загиблого.  

DailyLviv.com

Найбільша громада на Львівщині не найуспішніша

Звільнили заступницю міністра енергетики, яка ще вранці давала брифінг

15 обдарованих учнів-інтелектуалів у Львові отримали по 30 тисяч гривень (фото)

Уряд відтермінував строки обов’язкового використання платіжних терміналів для ФОП 1-ї групи

ДТЕК роз'яснила ситуацію зі світлом у Києві на лівому і правому берегах Дніпра

Перелік обов’язкових щеплень у 2026 році. Комбіновані вакцини

Графіки відключень світла в останній день 2025 року

З 1 вересня 2026 року всі учні матимуть безплатні обіди

Проректорка з наукової роботи ЛНМУ імені Данила Галицького здобула диплом менеджерки

Нові правила харчування громадян, які прибувають до ТЦК та СП під час мобілізації

На вул. Стрийській у Львові напередодні Нового року з'явився новий світлофорний об’єкт. Як працюватиме

1 та 2 січня міські автобуси, трамваї та тролейбуси у Львові курсуватимуть за розкладом руху «вихідного дня»

Нові 193 об’єкти культурної спадщини національного значення на Львівщині (перелік)

У Львівському АТП-14631 виявили порушення

У Львові до Шевченківського гаю курсуватиме автобус на Водохрещу

Викладачка Львівської політехніки здобула премію Верховної Ради

На Львівщині судять трьох молодиків, які напали на учасників ансамблю «Гуцулія»

У новорічну ніч в Україні діятимуть звичні графіки відключень світла

Росіяни атакували два порти на Одещині

Останній день року на Львівщині буде з морозом, ожеледицею та хуртовиною

У Пустомитах потяг на смерть переїхав жінку

ЛМР через суд стягнула майже 70 млн з недобросовісних орендарів

У Львові розглядають апеляцію у справі про вбивство військовослужбовця

Поліція розшукує очевидців ДТП, внаслідок якої один водій загинув, а інший травмований

В Україні знизилося споживання електроенергії

82 одиниці снігоприбиральної техніки працювали вночі та зранку на вулицях Львова

Українські дронарі вразили місце пусків російських БпЛА у Донецькому аеропорту

На Львівщині у полі знайшли уламки дрона

У США розкритикували Трампа за реакцію на заяви РФ про дрони

У Зимній Воді на пішохідному переході збили киянина

ППО знешкодила одну балістичну ракету і 52 дрони, якими рф атакувала Україну

Уряд назвав терміни, коли усі школярі отримуватимуть безплатне харчування

Сімох Героїв у вівторок оплакує Львівщина

На західному кордоні переважає виїзд з України над в'їздом

Без підписання мирної угоди до України не прибудуть міжнародні сили

Як обрати товарний бетон для фундаменту, перекриття та монолітних робіт

В Одесі більше як два тижні не працює електротранспорт

Як обрати суміш для вирівнювання підлоги під ламінат, плитку та вініл

Прокурори САП вручили підозру п’ятьом народним депутатам України

Семеро звіздарів отримали нагороди і подяки від міського голови Львова