21:50 12 листопада 2013 р.
Фото: iPress.ua
Завтра – крайній термін.
Як нагадує сьогодні, 12 листопада, радіостанція «Голос Столиці», завтра – крайній термін для прийняття рішення щодо Юлії Тимошенко в парламенті. Про те, з чим до цього дня підійшли ПР і опозиція, радіостанції розповіли представники двох таборів.
Але перед тим, як надати їм слово, «Голос Столиці» повідомляє: «Навіть напередодні позачергової сесії, присвяченій питанню лікування Юлії Тимошенко, депутати не змогли домовитися, за яким сценарієм відправляти екс-прем'єра за кордон. Парламентський комітет мав підготувати єдиний законопроект – а їх уже шість – для того, щоб депутати розглянули його 13 листопада на позачерговому пленарному засіданні. За два дні робоча група до єдиного рішення так і не прийшла, вирішивши продовжити свою роботу».
Про це «Голосу Столиці» заявив народний депутат від «Партії регіонів» Дмитро Шпенов:
«Для мене як би дуже важлива результативність даної комісії. У нас ще є час до завтрашнього засідання ВР о десятій годині, щоб ми прийняли якесь рішення.
Ми оголосили перерву і сказали, що зберемося завтра з ранку. Ми шукаємо конструктив, компроміс. У ПР в першу чергу всі налаштовані, щоб цей компроміс був знайдений».
Своєю чергою, опозиційні сили вирішили не шукати консенсусу у вже існуючих законах, а зареєструвати новий законопроект, заявила в ефірі радіостанції «Голос Столиці». Про це розповіла радіостанції народний депутат від фракції «УДАР» Ірина Геращенко:
«Ми працювали в цій групі, пропонували кілька законопроектів, на базі яких пропонували спільний законопроект. Партія влади не запропонувала жодного законопроекту, її представники тільки інспектували і рецензували наші пропозиції, затягували і саботували процес.
Ми не можемо на себе брати таку відповідальність, щоб зривати робочу групу, тому запропонували свій законопроект, сьогодні його зареєстрували і будемо вимагати, щоб ВР його завтра в залі розглянула. Новий законопроект опозиції передбачає – залежно від наслідків і терміну лікування, поведінки засудженого та інших обставин – остаточно звільняти засудженого від подальшого відбування покарання».
Відтак «Голос Столиці» нагадує, що робочу групу з підготовки проекту закону про лікування ув'язнених за кордоном створили в п'ятницю рішенням парламенту. До неї увійшли 13 депутатів, із яких більшість від провладних політичних сил.
Як повідомляв «Щоденний Львів», сьогоднішні переговори щодо Тимошенко також закінчилися «пшиком».