Львів у 2020 році повинен одужати з голови, – бухгалтер-академік

13:20 30 грудня 2019 р.

  • 1

Міському голові Львова Андрію Садовому настав час звільнити місце для того, хто дотримуватиме заповідей Божих.

Таку думку висловила директорка Академії професійного бухгалтера, а також авторка, тренерка, лекторка тематичних тренінгів у сфері обліку і податків Людмила Шахно у відеопрограмі Львівського пресклубу "Неформальна приміряльня: кому найліпше пасуватиме мантія мера Львова-2020?”.

- Не маю нічого проти Андрія Садового, чесне слово, - сказала Людмила Шахно. - Але то треба трошки вже посунутися і треба влити свіжу кров. 

Директорка Академії професійного бухгалтера порівняла місто з товариством з обмеженою відповідальністю. 

- Ми всі є співвласниками того ТзОВ, - каже Людмила Шахно. - У нас загальні збори, і ми для себе починаємо голосувати: кого оберемо головою ради директорів, у наглядову раду і кого поставимо директором. Недавно я почула дуже гарну фразу: риба виздоровлює з голови. Тобто, якщо у нас буде нормальна голова, то почне оздоровлюватися ввесь організм. І це могло би порятувати наше місто. Нам треба знайти ту нормальну голову. 

На першому місці у цієї "головної" кандидатури, на думку Людмили Шахно, має бути моральність. Людина мусить дотримуватися заповідей Божих: бодай трьох із десяти, переконана вона. Друга її характеристика - фаховість. 

У відповідь на прохання ведучого назвати такого кандидата директорка Академії професійного бухгалтера сказала про Ярослава Рущишина, нинішнього депутата Верховної Ради, який у партійній футболці "Голосу" був обраний у парламент у виборчому окрузі №117 у Львові. 

- Ця людина мені імпонує за характером, за типажем, за способом життя  і фаховістю, - сказала Людмила Шахно, яка мешкає у Личаківському районі, що не належить до в\о №117. - Я би не хотіла, щоб нам прийшов мер дуже файний активіст і дуже файний такий хлопець, молодий - і дивіться, який перспективний. Не хочу файного - хочу мудрого. Але на перше місце я все-таки ставлю мораль. Інакше це буде фахово, але не етично.

Щодо ставлення до оприлюдненого у грудні у журналі "НВ" рейтингу найвпливовіших людей у Львові, то учасниця відеопрограми зауважила: 

- Я би не сказала, що це впливові люди у Львові. Швидше - у Львівській області. Тут є спроба підготовки підгрунтя до якоїсь думки, яка згодом буде викристалізовуватися. І ми ще не знаємо, хто це готує нас до якоїсь певної думки. 

Нагадаємо, що до першої п’ятірки, за версією “НВ”, увійшли: 1. Андрій Садовий, мер Львова, 51 рік; 2. Ігор Кривецький, бізнесмен, 47 років; 3. Ярослав Дубневич, політик, бізнесмен, 50 років; 4. Олег Синютка, екс-голова Львівської ОДА, 49 років; 5. Богдан Дубневич, політик, бізнесмен, 57 років.

Ярослав Рущишин у цьому рейтингу лише 19-й. 

Оцінюючи проект бюджету міста Львова на 2020, директорка Академії професійного бухгалтера Людмила Шахно зазначила, що його результат залежатиме від дохідної частини. 

- Коли я буду бачити дохідну частину, я буду розуміти, наскільки реально це можна зробити і тоді можна говорити, чи буде воно зреалізовано і чи буде якийсь дефіцит. Чи можна говорити, що це - бюджет розвитку... Основна частина, за рахунок якої йде розвиток запланованого бюджету, це розпродаж землі, це розпродаж комунальної власності, тобто приміщень. Ну і залучення коштів через видачу чергових облігацій, - сказала Людмила Шахно. - Мене як споживача більше би цікавила медицина, освіта...

Фахівець зазначила, що у Львові зменшуються, зокрема, у 2020 році видатки на охорону здоров'я. У руслі медичної реформи фінансування закладів охорони здоров'я, що тепер трансформовані в КНП (комунальні неприбуткові підприємства), залежатиме від того, наскільки вони більше залучать до себе людей, які захочуть підписати з ними декларації. За це Національна служба здоров'я України буде надавати їм кошти. Друге джерело фінансування медичних КНМ - місцеві бюджети. Третє - обмежена кількість платних послуг. Людмила Шахно вважає, що міський бюджет Львова - читайте Львівська міська рада - не хоче дофінансовувати наші лікарні, а тому ми не будемо отримувати якісних медичних послуг і "реформа така нікуди не годиться".  

Відеопрограма "Неформальна приміряльтня" відбулася ще до кінцевого прийняття змін до бюджету міста Львова на 2020-й рік. 

"Щоденний Львів" повідомляв, що студенти Львова 30 років тому йшли в Рух, а тепер – у «двіж».  Такий курс схвалює своїми ухвалами і чинна Львівська міська рада. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(1)

Ігор

12:04 31 грудня 2019 р.

Відповісти

Який може бути розвиток на основі розпродажу?!

До теми

14:00 22 січня 2020 р.

Окупанти перекидають на Донбас військову техніку й боєприпаси, – Міноборони

Російські окупанти використовують неконтрольовані Україною ділянки кордону, зокрема – пункти пропуску «Успенка», «Довжанський» та «Дяково», для постачання на тимчасово окуповану територію боєприпасів, озброєння та військової техніки.

Рубрика: Політика

12:15 22 січня 2020 р.

Керівництво України – проти розведення сил по всій лінії розмежування

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що Україна виступає проти розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі, оскільки це суперечить суті Мінських угод і призведе до заморожування конфлікту, що категорично не влаштовує Україну.

Рубрика: Політика

11:20 22 січня 2020 р.

Заставу на виборах для міського голови Львова можуть зменшити в дев'ять разів

Законотворці пропонують зменшити заставу на місцевих виборах. Про це йдеться у законопроекті № 2769, який зареєстрували 17 січня. Законопроект стосується застав, які платять за реєстрацію кандидати у мери і виборчих списків партій у містах із кількістю виборців понад 90 000 людей.

Рубрика: Політика