Державна фіскальна служба України прийматиме «гуманітарку» Путіна партіями через Червоний хрест

22:15 17 серпня 2014 р.


Фото: Укрінформ

Про це повідомив у неділю її глава Анатолій Макаренко.

Вантаж «гуманітарного конвою» від РФ надходитиме партіями в міжнародний пункт пропуску «Ізварине-Донецьк» і буде передаватися тільки офіційним представникам Червоного хреста після усіх прикордонно-митних процедур. Про це повідомив сьогодні, 17 серпня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» заступник голови Державної фіскальної служби України Анатолій Макаренко

«Вантаж, за погодженням з місією Червоного Хреста, надходитиме в міжнародний пункт пропуску «Ізварине-Донецьк» (Ростовської обл.) партіями (до 30-ти транспортних засобів) і буде передаватися для подальшого супроводу тільки офіційним представникам Червоного Хреста і тільки після проведення всіх заходів прикордонно-митного контролю», – повідомив він.

За словами Макаренка, 18 серпня українська сторона очікує «офіційних представників Червоного Хреста для проведення необхідних митних процедур (огляд, ідентифікація вантажу, документальне оформлення тощо)». Інтернет-видання «Українська правда», яке передає це повідомлення, нагадує:

«Раніше в ОБСЄ заявили, що експерти ОБСЄ здійснять огляд вмісту російського «гуманітарного конвою», можливо, 18-19 серпня, в неділю процедуру починати не будуть. 16 з 300 російських вантажівок, які зупинилися в Каменськ-Шахтинський (РФ) 17 серпня просунулися до КПП «Донецьк» в Росії на кордоні з Україною.

15 серпня Росія не надала представникам Червоного хреста детальної специфікації «гуманітарного конвою», що затримувало його оформлення.16 серпня у Ростовській області завершилися переговори щодо долі скандального «гуманітарного вантажу» від Росії: він таки потрапить до України, але лише після перевірки на кордоні.

Раніше в РНБО заявили, що «гуманітарний конвой» з Росії досі перебуває на території РФ у м.Донецьк, документів на нього не надають».

«Українська правда» повідомляє це сьогодні, 17 серпня.

DailyLviv.com

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам

Будуть збитки в гаю. Буковинська Маланка в неділю приїде до Львова

Фермерське господарство зберігає право постійного користування землею і після смерті його засновника

У Львові засудили лікарку-анестезіологиню, винувату у смерті дитини

Яроша засудили за підтримку Стахіва

Собака Альто один-два дні на тиждень працює каністерапевтом у Львові у дитячій лікарні святого Миколая

Мерія Львова передала для 13 військових частин техніку й обладнання

У Підмосков'ї застрелили, тому у Львові не засудили. Прокурор вимагав для Киви довічного ув'язнення

Україна знає, де в Білорусі розмістять «Орєшнік», - Зеленський

У Львові встановлять меморіальні таблиці ще 26 загиблим захисникам

Біля Львова водій Toyota Land Cruiser на смерть збив пішохода

У Львові програму «Теплий дім» продовжили до 2030 року

Уперше в Середземному морі СБУ уразила танкер тіньового флоту рф

Елітні готелі, лікування друзів, корпоративи, алкоголь, одяг, хрестини. Як витрачали мільйонні профвнески у газовій галузі

У Центрі екстреної меддопомоги обурені звинуваченнями Садового і нарікають на роботу міської первинки Львова

Грудневий вікенд на Львівщині ще буде не по-зимовому теплим

Львів впорядкує вуличні розваги

Потрійна смертельна ДТП біля Львова

Україна повернула тіла полеглих воїнів

Ще два дитячі вагони запускає Укрзалізниця до Карпат

Споживачі у п'яти областях знеструмлені через російські обстріли

У Львові судитимуть чоловіка, який до смерті побив власну матір

РФ перейшла у «нульову фазу» підготовки до можливої ​​війни з НАТО

ЄС схвалив €90 млрд для України, але не з російських активів

Микола Довбета, Тарас Целюх, Арсеній Зав’ялов, Дмитро Колесніков, Віктор Фромель, Ігор Андруневич, Ярослав Пурій. Прощання

Зафіксовано вночі влучання аж 47 ударних БпЛА на 23 локаціях

У п'яти поліклініках Львова зроблять поточні ремонти за 15 млн грн