Українські війська під Іловайськом посилені підрозділами з Дніпропетровська, – журналіст

00:58 26 серпня 2014 р.


Фото: Інформаційно-аналітичний центр РНБО

Про це повідомив наприкінці понеділка головний редактор інтернет-порталу Юрій Бутусов.

Головний редактор інтернет-порталу Юрій Бутусов повідомив наприкінці 25 серпня:

«Обстановка в Іловайську. Російські війська як і раніше контролюють трасу Старобешеве-Кутейникове. Наші б'ють по них з усіх стволів.

Оточення оперативне – тобто перехоплена дорога. Але є багато шляхів піти пішки. 

Однак наші війська йти не збираються. Тому що при цьому доведеться здати дорогою ціною взяті позиції, здати стратегічний пункт – Іловайськ, котрий, як молот, нависає над донецьким угрупованням російських військ. Доведеться залишити техніку.

В оточені частини одразу після того, як росіяни замкнули «кільце», приїхав командувач сектором «Б» генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Він не збирається залишати війська й відходити без наказу.

Тому управління всіма підрозділами в «котлі» зберігається тверде, паніки серед бійців і командирів немає. Ніхто не ниє, й у переважної більшості настрій бойовий. 

Зберігається зв'язок з оточеними частинами. Але боротьба в Іловайську триває. Ані апатії, ані приреченості – бійці шукають можливості знищити ворога. 

Противник припинив прямі атаки на наші війська – занадто високі втрати понесли російські найманці. Однак продовжується постійний обстріл з гаубиць, мінометів, реактивних систем залпового вогню. За допомогою безпілотних розвідників, оснащених тепловизионними камерами, противник б'є по наших позиціях і вдень і вночі. 

Чи йде допомога? Зрозуміло. Разом із підрозділами 3-го батальйону Нацгвардії «Донбас» та 51-й волинської бригади, під Іловайськом зосереджені підрозділи з Дніпропетровської області. Зі складу 39, 40-го батальйонів територіальної оборони, 17-ї танкової та 93-й механізованих бригад.

Дніпропетровськ не спить. Треба відзначити, що серйозне відношення до ситуації виявляє Київ. 

Тримайтеся, герої. Ми вас не залишимо. Я теж поїду туди як військовий кореспондент. 

Завтрашній день буде багато в чому вирішальним у битві за Іловайськ. Молимося. 

Сподіваюся, командування АТО усвідомлює, що саме Іловайськ – ключовий в даний час ділянка фронту. Зараз після того, як противнику без проблем вдалося провести в наш тил від свого кордону цілу батальйонну тактичну групу, російське командування захоче напевно закріпити успіх.

На напрямку Іловайська необхідне нарощування сил. Є всі можливості перетворити кризу в перемогу. Сподіваюся, що необхідні сили нарешті будуть виділені».

Юрій Бутусов повідомив це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «Щоденний Львів», командир 4-ї роти батальйону «Дніпро» Володимир Парасюк закликає рятувати оточених під Іловайськом, а комбат «Донбасу» Семен Семенченко вимагає негайно знищити рашистів, які прорвалися на Донеччину.

DailyLviv.com

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам