ПЕРЕГЛЯДАТИ ПУБЛІКАЦІЇ:

Знайти

Оберіть дату

Новини Львова

Архів

13:38 9 жовтня 2013 р.

У Львові буде Почесне консульство Республіки Болгарія

Про це стало відомо сьогодні, 9 жовтня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Болгарія в Україні Красіміром Мінчевим.

 • 0

Рубрика: Політика

12:19 9 жовтня 2013 р.

Кваснєвський веде переговори з Януковичем про помилування Тимошенко - «Gazeta Wyborcza»

Сьогоднішня «Gazeta Wyborcza» публікує інтерв’ю з колишній президентом Польщі Алєксандером Кваснєвським. Одна з перших тем, яку журналісти порушують - його місія в Україні.

 • 0

Рубрика: Політика

12:16 9 жовтня 2013 р.

На Землі почалася магнітна буря

Про це свідчать дані Інституту прикладної геофізики Росгідромету і Центру прогнозів космічної погоди Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США.

 • 0

Рубрика: Природа

12:06 9 жовтня 2013 р.

У Верховній Раді хочуть проштовхнути закон для безконтрольних «царських полювань» - нардеп

Законопроект про мисливське господарство та полювання надає необмежені права власникам великих мисливських угідь – вони отримають можливості без жодного контролю влаштовувати «царські» полювання у будь-який сезон і час.

 • 0

Рубрика: Природа

11:16 9 жовтня 2013 р.

Лісоповал у курортних Брюховичах

Лавейкін і Писаренко через підставних фізосіб знищують 19 га лісу в Брюховичах, заявила депутат Львівської міської ради Віра Лясковська.

 • 0

Рубрика: Кримінал

22:53 8 жовтня 2013 р.

Нова 100-доларова банкнота (фото) з двома портретами

Цю банкноту, яка сьогодні пішла в обіг, розробляли понад десять років і мали використовувати раніше, однак сталася технічна затримка. Тому офіційний рік випуску позначений як 2009-й.

 • 0

Рубрика: Економіка

22:04 8 жовтня 2013 р.

Янукович захистить Брюховичі?

Мешканці Брюховичів, що поблизу Львова, просять Президента негайного відреагувати на ситуацію, що склалася у лісовому масиві за вул. Незалежності - Ряснянська, де розпочалося злочинне, масове вирубування дерев під будівництво приватних котеджів.

 • 0

Рубрика: Кримінал

21:00 8 жовтня 2013 р.

Генерал Рудяк контролюватиме "справу Флекмана"

У ЗМІ 7-8 жовтня з’явилася інформація про те, що у Львові 1 жовтня працівники Львівського міського управління міліції побили та чинили тиск на львів’янина на ім’я Дмитро Флекман. В інформації йдеться про те, що працівники міліції не лише чинили на нього тиск та вимагали 10 тисяч доларів, але й побили його, погрожували і навіть «справили природну потребу».

 • 0

Рубрика: Кримінал

20:53 8 жовтня 2013 р.

Прокуратура Львівської області розслідує дії уболівальників на стадіоні "Арена Львів" до 15 жовтня

Прокуратура Львівської області відзвітує про розслідування дій уболівальників на стадіоні "Арена Львів" до 15 жовтня 2013 року. Таку впевненість висловила прес-служба Генеральної прокуратури України.

 • 0

Рубрика: Кримінал

15:43 8 жовтня 2013 р.

Росія - правонаступниця Золотої Орди

Де-юре Росія кінцево вийшла з-під контролю Орди тільки на початку XVIII століття, коли Петро I припинив виплату данини Кримському ханству (найсильнішому уламку Орди до того часу).

 • 0

Рубрика: Історія

15:24 8 жовтня 2013 р.

ЦВК "закреслила" Митний союз

Центральна виборча комісія України відмовила в реєстрації ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо питання: «Чи підтримуєте Ви приєднання України до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном», створеної на зборах громадян 29 вересня.

 • 0

Рубрика: Політика

15:03 8 жовтня 2013 р.

Українців залікують "цілющими настоянками"

Вміст альдегідів у„цілющих настоянках” перевищує норму у 30 разів, естерів – втричі, також перевищено допустимий вміст метилового спирту.

 • 0

Рубрика: Медицина

14:12 8 жовтня 2013 р.

ССЗ вбивають українців

За даними Державної служби статистики, в 2013 році в Україні близько половини смертей зумовлено серцево-судинними захворюваннями. Смертність в Україні з причини інсульту у чоловіків у 18, а у жінок в 14 разів вищі, ніж у Швейцарії.

 • 0

Рубрика: Медицина

13:17 8 жовтня 2013 р.

Українців посадять на російські вакцини без GMP-сертифікату

43% вакцин, які використовують для щеплення українців, не мають GMP-сертифікату якості. Його немає у 12 вакцин, які використовують зараз для щеплення у рамках національного календаря щеплень.

 • 0

Рубрика: Медицина

13:02 8 жовтня 2013 р.

Мінсоцполітики блокує гуманітарні вантажі для українців

Закордонні донори частково або повністю призупинили ввезення в Україну гуманітарних вантажів, які перенаправляються в Польщу та інші країни Східної Європи. Львів'яни-доброчинці звернулися за допомогою до президента, прем'єр-міністра і голови ВР.

 • 0

Рубрика: Економіка

11:55 8 жовтня 2013 р.

Найосвіченіші діти - на Львівщині

Результати територіального розподілу показників усередненого показника рівня знань з усіх навчальних предметів показали вищий рівень знань у західних областях, та урбанізованих територіях (обласних центрах і містах обласного підпорядкування).

 • 0

Рубрика: Наука і техніка

10:37 8 жовтня 2013 р.

"Фронтовики" Яценюка стають "демократами"

Павелко та Полочанінов вже анонсували створення нової політичної партії – ВО "Демократи", до якої почали входити колишні члени "Фронту змін".

 • 0

Рубрика: Політика

08:56 8 жовтня 2013 р.

13 жовтня у Львові – Марш слави УПА

Спільно з її ветеранами урочисто пройдуть представники громадських організацій та учасники клубів військово-історичної реконструкції.

 • 0

Рубрика: Політика

15:29 7 жовтня 2013 р.

У 13-ти районах Львівщини не буде філій ПАТ "Львівгаз" (доповнено)

ПАТ " Львівгаз" закриває 13 філій - управлінь з експлуатації газового господарства, повідомила компанія в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку .

 • 4

Рубрика: Економіка

15:24 7 жовтня 2013 р.

Головою апеляційного суду Львівської області буде Петро Каблак

Рада суддів загальних судів рекомендувала кандидатуру Петра Каблака Вищій раді юстиції, яка призначає суддів на адміністративні посади, а Верховна Рада ці рішення, як правило, 100% затверджує.

 • 0

Рубрика: Політика

14:49 7 жовтня 2013 р.

«Сбербанк Росcии», банк «ВТБ» реалізовують політичні і економічні інтереси РФ на Львівщині

«Сбербанк Росcии», банк «ВТБ» («Внешторгбанк Росии») розширюють свою присутність на Львівщині. Це, фактично, державні банки північного сусіда, які реалізують політичні, економічні і фінансові інтереси Російської Федерації в Україні.

 • 0

Рубрика: Економіка

11:56 7 жовтня 2013 р.

Паліївщина на Львівщині

У Львівській області паліїв рослинності штрафують замало - "зі знижками". Тому випалювання рослинності як масове самогубство невігласів живуче й досі. Особливо - в період "бабиного літа".

 • 0

Рубрика: Природа

22:13 5 жовтня 2013 р.

Через Біржу співпраці у Ряшеві можна було знайти польського партнера

У приміщенні Ряшівського агентства регіонального розвитку відбулася Біржа співпраці, у якій взяли участь підприємці з перемисько-кросненського підрегіону Підкарпатського воєводства та представники 20 фірм з України та Білорусі,.

 • 0

Рубрика: Економіка

18:45 4 жовтня 2013 р.

Міліція розпочала розслідування щодо матчу Україна – Сан-Марино у Львові

"Міліція вже розпочала розслідування щодо матчу Україна – Сан-Марино. Наразі рішення ФІФА щодо України призупинено, подано апеляцію. Про це у традиційному відеозверненні повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Мер переконаний, що особи, які вчинили неправомірні дії, мають бути покарані.

 • 0

Рубрика: Спорт

17:11 4 жовтня 2013 р.

Польський режисер Гжегож Корчак запрошує львів'ян знятися у фільмі «Запах Львова»

Польський режисер Гжегож Корчак запрошує львів'ян стати частинкою фільму «Запах Львова», який покажуть 14 жовтня в Палаці мистецтв у рамках міжнародного проекту Art Meetings. Зйомки відбудуться 8 та 9 жовтня з 6.00 до 18.00 год біля Палацу мистецтв. Про це інформує прес-служба ЛМР.

 • 0

Рубрика: Культура

16:53 4 жовтня 2013 р.

Тільки три ЗМІ Львівщини з 8-ми, що вибрані для моніторингу, не розмістили замовні матеріали про "карпатську" «водку «Мороша»

ЛОГО «Львівський прес-клуб» у рамках проекту «У-Медіа» міжнародної громадської організації «Інтерньюз Нетворк» з 9 до 15 вересня 2013 року моніторила шість друкованих видань у Львівській області - «Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Львівська газета», «Ратуша», «Комсомольская правда в Украине» (львівські сторінки) і дві інформаційні агенції - «ZIK» і «Zaxid.net».

 • 0

Рубрика: Культура

16:51 4 жовтня 2013 р.

«Правдошукач» шукає в Держархіві Львівської області компромат на Ірину Фаріон

15 жовтня 2013 р. Окружний адміністративний суд міста Києва розгляне позов редактора газети «Правдошукач» Юрія Шеляженка до Державного архіву Львівської області про доступ до фондів партiйного комiтету комуністичної партії України та комсомольської організації Львiвського державного унiверситету iм. I. Франка за період з 1980 по 1991 рік.

 • 1

Рубрика: Політика

14:41 4 жовтня 2013 р.

На кордоні України з Росією підірвав себе чеченець?

Чоловік, який нелегально в'їхав в Україну з боку Росії, підірвав себе на прикордонному посту "Бачівськ" у Сумській області. Як повідомили у Державній прикордонній службі України, інцидент стався близько першої години ночі. Чоловік загинув, двох прикордонників у тяжкому стані відправили до лікарні.

 • 0

Рубрика: Кримінал

13:47 4 жовтня 2013 р.

У Львові три роки безкарно крадуть австрійську бруківку – міськрада і міліція на це не реагують

Міліція Львівщини з 2010 до 2013 року одержала 33 заяви про крадіжку бруківки у Львові. З них тільки одне кримінальне провадження - минулого місяця - скеровано до суду. Всі решта випадки потрактовані як «відсутність в діянні складу злочину». Львівська міська рада не подала до міліції жодної заяви про крадіжку бруківки. Ринкова ціна одного каменя становить 7-8 євро.

 • 0

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу