ПЕРЕГЛЯДАТИ ПУБЛІКАЦІЇ:

Знайти

Оберіть дату

Новини Львова

Архів

16:19 17 вересня 2013 р.

"Полімінерал" Стебника продадуть Фірташу?

Депутати Львівської обласної ради сумніваються, що майбутній власник гірничо-хімічного підприємства виконуватиме природоохоронні і екологічні заходи.

 • 0

Рубрика: Економіка

16:15 17 вересня 2013 р.

!Фест-руйнації у Львові

Креативна адаптація юнескового Львова під ресторани «Холдингу емоцій !Фест», яких налічується до двох десятків, убиває пам’ятки історії і культури. А управління охорони історичного середовища ЛМР, управління охорони культурної спадщини ЛОДА не охороняють пам'ятки.

 • 0

Рубрика: Культура

12:39 17 вересня 2013 р.

Мін'юст вимагає з кожної сільради Львівщини по 2360 грн за шлюби або 1,5 млн грн гуртом

Мін'юст. своїм наказом, запровадив універсальну формулу для реєстрації всіх шлюбів у сільській та селищній місцевості. Кожен сільський голова чи секретар має надсилати відомості про укладені шлюби криптографічними каналами зв'язку засобами електронного цифрового підпису АЦСК «MasterKey» через мережу Інтернет.

 • 0

Рубрика: Ситуації

11:19 17 вересня 2013 р.

У Японії у віці 100 років помер батько Toyota Ейдзі Тойода

У Японії у віці 100 років сьогодні помер легендарний Ейдзі Тойода, який довгі роки очолював корпорацію Toyota і вивів її на нинішні позиції найбільшого виробника автомобілів у світі.

 • 0

Рубрика: Ситуації

11:08 17 вересня 2013 р.

ВО «Свобода» готує судові позови до газети "Експрес"

«ВО «Свобода» готує низку судових позовів до газети «Експрес» з вимогою спростувати брехливу інформацію про наше членство та лідерів партії. «Свобода» доведе, що інформація, спрямована проти свободівців - це брехня. Брехня, написана в кулуарах Банкової». Про це йдеться у заяві фракції ВО «Свобода» у Львівській обласнійраді, яку виголосив на 17 вересня 2013 року на сесії ради голова фракції Андрій Холявка.

 • 0

Рубрика: Політика

22:22 16 вересня 2013 р.

Договір про асоціацію з ЄС дасть Україні понад $1 млрд уже наступного року

Європейський Союз пропонує рішення, яка має допомогти притягнути до себе Україну. Європарламент схвалив резолюцію, що стосується відносин ЄС з країнами, охопленими програмою Східного Партнерства. У резолюції є дві точки дуже корисні для України – зауважує Аґатон Козінський у щоденнику «Polska the Times».

 • 0

Рубрика: Політика

19:20 16 вересня 2013 р.

Американські лікарі рятують дітей Львівщини

У клініках США було надано допомогу понад двом десяткам пацієнтам зі Львівщини, більшість з котрих потребували повторної госпіталізації, на яку не мали грошей.

 • 0

Рубрика: Медицина

18:15 16 вересня 2013 р.

Через усі львівські ресторани за 8 місяців пройшов один млрд грн

Обіг ресторанного господарства (з урахуванням обігу фізичних осіб-підприємців) у січні–серпні 2013 року проти січня–серпня 2012 року за попередніми даними збільшився на 3,5% і становив 935,1 млн грн.

 • 0

Рубрика: Економіка

17:51 15 вересня 2013 р.

Завтра у Львові презентуватимуть нову соціальну спільноту РегіоНет

В Україні, за сприяння ЄС, створюють РегіоНет – національну мережу фахівців та практиків з регіонального та місцевого розвитку". Нову соціальну спільноту завтра, 16 вересня, презентуватимуть у Львівському прес-клубі.

 • 0

Рубрика: Наука і техніка

12:26 15 вересня 2013 р.

У Львові відкрили відреставрований вівтар «Голгофа»

Сьогодні у Львові урочисто відкрити вівтар «Голгофа», який перебував на реставрації. Участь у святкуваннях взяли керівництво міста та області, Міністр культури Польщі, духовенство Вірменської апостольської церкви, віряни. Очолив святкову молитву архієпископ Української єпархії Вірменської апостольської церкви Григоріс (Буніатян).

 • 0

Рубрика: Культура

20:34 14 вересня 2013 р.

У Львові розпочався польсько-український «Фестиваль партнерства». Програма

Сьогодні у Львові на пл. Ринок офіційно відкрили польсько-український «Фестиваль партнерства». Участь в урочистому відкритті взяли представники делегацій з міст Любліна, Вроцлава, Перемишля, Лодзі, Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, керівник Представництва МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, керівництво міста та області.

 • 0

Рубрика: Культура

13:18 14 вересня 2013 р.

Телевізійне новинне мовлення - це мрець у труні, - Матвій Ганапольський

Через 5-7 років телевізійні новини матимуть нульовий рейтинг переглядів. Ця форма мовлення «догниває» останні роки. Такий невтішний прогноз озвучив громадський діяч, ведучий радіостанції "Ехо Москви" Матвій Ганапольський під час дискусії «Вплив ЗМІ на суспільні процеси в світі», яку організували Польський Інститут та Інститут книги у Львівському прес-клубі 13 вересня в рамках Форуму видавців.

 • 0

Рубрика: Політика

12:56 14 вересня 2013 р.

Громадське телебачення лише тоді громадське, коли воно незалежне, - Матвій Ганапольський

Громадське телебачення Росії провалилось, оскільки не відповідало жодній з моделей успішного громадського ТБ у світі, – заявив громадський діяч, ведучий радіостанції "Ехо Москви " Матвій Ганапольський під час дискусії «Вплив ЗМІ на суспільні процеси в світі», яку організували Польський Інститут та Інститут книги у Львівському прес-клубі в рамках 20 Форуму видавців.

 • 0

Рубрика: Політика

12:50 14 вересня 2013 р.

Якісна журналістика у світі не виживе, але виникне щось нове, - Яцек Жаковський

«ЗМІ стали своєрідним наркотиком для суспільства, який відриває його від дійсності і занурює в летаргійний сон», - заявив польський медіа експерт Яцек Жаковський під час дискусії «Вплив ЗМІ на суспільні процеси в світі», яку організували Польський Інститут та Інститут книги 13 вересня у Львівському прес-клубі в рамках 20 Форуму видавців.

 • 0

Рубрика: Політика

12:39 14 вересня 2013 р.

Громадське телебачення в Україні має бути ініціативою знизу, – Роман Скрипін

Україні дуже пощастило, що держава досі не має свого громадського телебачення, яке пропонували створити ще кілька років тому. Це захистило українців від появи ще одного першого національного, який тягне гроші з держави і має частку переглядів на рівні 0,33%.

 • 0

Рубрика: Політика

12:28 14 вересня 2013 р.

У Польщі власники газет і телеканалів тиснуть на журналістів, щоб ті продукували прибуткову інформацію, - Ґжеґош Ґауден

За 20 останніх років польські медіа еволюціонували від ключової ролі у встановленні демократії до виключно комерційного продукту, – переконує Ґжеґош Ґауден, директор інституту книжки у Кракові, публіцист.

 • 0

Рубрика: Політика

12:01 14 вересня 2013 р.

У Росії Путін призначає олігархів, а в Україні олігархи призначають владу, – Матвій Ганапольський

Українці незадоволені своїми медіа і вважають, що всі вони куплені. Але українські ЗМІ куплені не так в Москві, як у Нью-Йорку, вважає уродженець Львова.

 • 0

Рубрика: Політика

23:46 13 вересня 2013 р.

ТзОВ «Яблуневий дар» отруює повітря і воду

ТзОВ «Яблуневий дар» (м. Городок) і надалі порушує умови отриманого дозволу на викиди. Про це інформує департамент екології та природних ресурсів Львівсько] облдержадміністрації.

 • 0

Рубрика: Природа

10:44 13 вересня 2013 р.

Дефіцитний для організму вітамін К ліпше шукати не в аптеках, а в шпинаті, броколі, крупах і рослинних оліях

За період між 2008 і 2012 роками вживання вітаміну K2 у світі виросло на 183%. Більш відома форма цього вітаміну - вітамін К1 - також за цей період збільшилася в популярності на 96%.

 • 0

Рубрика: Медицина

10:30 13 вересня 2013 р.

Літні жителі півдня, сходу й частково центру України бачать в інтеграції з Росією відновлення Радянського Союзу

Однак останні соціологічні дослідження компанії Research & Branding Group підтверджують, що на 20% більше громадян підтримують євроінтеграцію України, аніж вступ до Митного союзу. Так, на запитання, чи необхідно підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом, 49% опитаних відповіли, що «так», а лише 31% – «ні».

 • 0

Рубрика: Політика

10:00 13 вересня 2013 р.

"Shell" почав офіційно діяти на території Донецької і Харківської областей

Вчора між Урядом України і компанією «Royal Dutch Shell» була підписана Угода про операційну діяльність щодо Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Юзівської площі.

 • 0

Рубрика: Економіка

15:25 12 вересня 2013 р.

Міністр юстиції Лукаш зобов'язана відкрити доступ до україномовної бази законодавства ЄС

Сайт Міністерства юстиції містить сторінку «Переклади актів acquis communautaire українською мовою», на якій можна завантажити перелік назв здійснених перекладів. Однак повні тексти згаданих документів тепер чомусь відсутні.

 • 0

Рубрика: Політика

14:58 12 вересня 2013 р.

Завтра Садовий і його заступники мусять приїхати в Ратушу на роверах

Європейський тиждень мобільності у Львові - добра нагода для чиновників показати особистий приклад використання двоколісного транспорту і похвалитися купленими велосипедами за свої кошти.

 • 0

Рубрика: Культура

14:14 12 вересня 2013 р.

Ректорська хіромантія у Львові

Щоб новий ректор Львівського національного університету імені Івана Франка не був занадто залежний від одіозного міністра освіти Табачника, він повинен стати єдиним кандидатом від усіх претендентів і колективу університету.

 • 0

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

На Львівщині - 329 нових випадків коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу