16:30 27 квітня 2023 р.
Багато хто вибирає смартфони від американської компанії саме через високу якість знімків та відео.
Айфон 14 Про Макс краще моделей конкурентів і чому слід вибрати саме цю модель смартфона якщо найважливішим фактором при виборі для вас є камера.
Камери iPhone 14 Pro
У iPhone 14 Pro ззаду використовуються три камери:
- основна камера 48 Мп; Діафрагма: f/1,78; Фокусна відстань 24 мм (2-кратний оптичний зум)
- 12-мегапіксельна надширококутна камера; Діафрагма: f/2,2; Фокусна відстань 13 мм (макрорежим)
- 12-мегапіксельний телеоб'єктив; Діафрагма: f/2,8; Фокусна відстань 77 мм (3-кратний оптичний зум; 15-кратний цифровий)
Якість фото та порівняння з Pixel 7 Pro
Айфон робить фотографії основною камерою на 12 мегапікселів за замовчуванням. 48-мегапіксельні зображення поєднуються за допомогою об'єднання пікселів, що на практиці забезпечує більшу деталізацію та менший шум зображення в умовах поганого освітлення.
Якість знімків чудова на всіх камерах. Особливо в порівнянні з Google Pixel 7 Pro зображення з iPhone 14 Pro показують більше деталей та ширший динамічний діапазон. Принаймні у більшості випадків, тому що в деяких сценаріях флагман Google має перевагу.
Найчастіше iPhone відтворює більш тепле зображення, при цьому запис більше нагадує реальну модель, ніж у випадку з Pixel 7 Pro. iPhone 14 Pro працює значно краще з точки зору якості, особливо для нічних знімків та знімків у приміщенні.
Порівняння селфі
Селфі зі 100% кадрування: Apple явно попереду, коли справа доходить до рівня деталізації.
Насправді смартфон Apple має відмінні можливості макрозйомки, завдяки яким на віртуальний фотопапір можна відобразити невеликі об'єкти або тварин з вражаючим рівнем деталізації.
Макрозйомка iPhone 14 Pro у складних умовах освітлення.
Однак, коли справа доходить до масштабування, 14 Pro не може конкурувати з кращими конкурентами Android, такими як Samsung Galaxy S22 Ultra. Подвійний і потрійний зум дуже гарної якості, а 10-кратний цифровий зум теж добрий.
JPEG проти ProRAW: перевага 48MP
Зображення ProRAW не менш вражають. Єдиний спосіб використовувати повні 48 мегапікселів. За умови, що ви маєте достатньо місця для зберігання, тому що тут одна фотографія займає до 120 мегабайт місця.
Фотографії ProRAW величезні. Тут потрібно щонайменше 256 ГБ дискового простору.
Фотографії записуються з роздільною здатністю 8064 x 6048 пікселів та у форматі .DNG (цифровий негатив формат), який можна редагувати, наприклад, за допомогою Adobe Lightroom та інших конвертерів необроблених даних. Однак передача на ПК або ноутбук можлива лише кабелем. На відміну від інших фотографій, файли RAW не потрапляють до бази даних iCloud.
Також вражаючим є рівень деталізації необроблених зображень. Хоча iPhone 14 Pro у більшості випадків дуже добре обробляє зображення завдяки новому Photonic Engine, іноді він виявляється надто агресивним. Звичайно, ви можете протидіяти цьому за допомогою необроблених записів та налаштовувати зображення відповідно до ваших побажань.
Режим кінотеатру з минулого року знову став частиною гри, і записи ProPres також можливі в максимальній роздільній здатності 4K з частотою 60 кадрів на секунду (щоправда, тільки на смартфонах з об'ємом пам'яті не менше 256 ГБ). З фронтальною камерою можливий запис з максимальною роздільною здатністю 4K та 30 кадрами в секунду.
iPhone 14 Pro при слабкому освітленні
Знімки при слабкому освітленні трохи кращі, ніж торік. За якістю та стабілізацією iPhone 14 Pro знову на першому місці. Однак новим є режим «Дія», який знижує роздільну здатність до 2,8K (при 60 кадрах за секунду), але пропонує просто вражаючу стабілізацію зображення.