Учні 13 навчальних закладів Львівщини апробовують тести ЗНО

15:45 12 грудня 2016 р.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти проводить з 12 до 15 грудня на базі 13 загальноосвітніх навчальних закладів Львова, Самбора й Бродівського, Городоцького та Пустомитівського районів.апробацію тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання

Про це повідомили сьогодні, 12 грудня, Львівській обласній державної адміністрації, де також поінформували: «До апробації залучено 525 учнів 11-х класів».

«Апробація проводиться з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, біології, географії, англійської, французької та німецької мов», – розповіли також на сайті ЛОДА.

dailylviv.com

До теми

18:43 27 січня 2021 р.

Київ, Львівщина та Харківщина – лідери за кількістю учасників пробного ЗНО-2021

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти, найбільшу кількість учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано в м. Київ – 12 770 осіб, у Львівській та Харківській областях – 12 252 та 10 725 осіб відповідно.

Рубрика: Наука і техніка

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу