У Львові розпочалася конференція «Е-освіта»

12:10 9 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 9 жовтня, в приміщенні компанії «SoftServe» у Львові розпочалася зустріч освітян у рамках десятої конференції «Е-освіта».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Близько 120 вчителів інформатики, керівників закладів освіти та їх заступників спілкуються про використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучення їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у всіх школах міста. Організатором конференції є управління інформаційних технологій у співпраці з управлінням освіти Львівської міської ради».

«Конференція «Е-освіта» має за мету дати учасникам інструменти створення та використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучити їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у кожній школі міста. Десята конференції «Е-освіта» присвячена поєднанню ІТ та викладання творчих предметів у школах», – поінформували також у міськраді.

«На конференції розглядають питання «Креативні навички та навіщо вони потрібні», «Просторова уява та мислення інноваторів»; «Поєднання інновацій та мистецтва. Традиційно спікерами є спеціалісти-практики добре відомі у своїй галузі», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу