У Львові розпочалася конференція «Е-освіта»

12:10 9 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 9 жовтня, в приміщенні компанії «SoftServe» у Львові розпочалася зустріч освітян у рамках десятої конференції «Е-освіта».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Близько 120 вчителів інформатики, керівників закладів освіти та їх заступників спілкуються про використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучення їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у всіх школах міста. Організатором конференції є управління інформаційних технологій у співпраці з управлінням освіти Львівської міської ради».

«Конференція «Е-освіта» має за мету дати учасникам інструменти створення та використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучити їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у кожній школі міста. Десята конференції «Е-освіта» присвячена поєднанню ІТ та викладання творчих предметів у школах», – поінформували також у міськраді.

«На конференції розглядають питання «Креативні навички та навіщо вони потрібні», «Просторова уява та мислення інноваторів»; «Поєднання інновацій та мистецтва. Традиційно спікерами є спеціалісти-практики добре відомі у своїй галузі», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:20 9 грудня 2019 р.

У львівських школах національних меншин відкриють українські класи

На засіданні виконавчого комітету внесли в понеділок, 9 грудня, зміни до рішення виконкому №299від 23 березня 2018 року, відповідно до яких школам з навчанням мовою національних меншин було надано самостійної території обслуговування.

Рубрика: Наука і техніка

13:15 6 грудня 2019 р.

Прикордонники освоюють французькі гелікоптери

У Франції триває навчання авіаційного персоналу Держприкордонслужби, який незабаром використовуватиме нову авіаційну техніку в охороні державного кордону.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі, – офіційно

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу