У Львові розпочалася конференція «Е-освіта»

12:10 9 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 1086


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 9 жовтня, в приміщенні компанії «SoftServe» у Львові розпочалася зустріч освітян у рамках десятої конференції «Е-освіта».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Близько 120 вчителів інформатики, керівників закладів освіти та їх заступників спілкуються про використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучення їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у всіх школах міста. Організатором конференції є управління інформаційних технологій у співпраці з управлінням освіти Львівської міської ради».

«Конференція «Е-освіта» має за мету дати учасникам інструменти створення та використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучити їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у кожній школі міста. Десята конференції «Е-освіта» присвячена поєднанню ІТ та викладання творчих предметів у школах», – поінформували також у міськраді.

«На конференції розглядають питання «Креативні навички та навіщо вони потрібні», «Просторова уява та мислення інноваторів»; «Поєднання інновацій та мистецтва. Традиційно спікерами є спеціалісти-практики добре відомі у своїй галузі», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:00 21 жовтня 2019 р.

Студенти передали львівським десантникам сітки та інструменти

Студенти історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка передали львівським десантникам вісім маскувальних сіток та інструменти для побудови окопів і бліндажів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 378

13:00 16 жовтня 2019 р.

Міжнародна конференція про цифрові культури пройде у Львові вперше

У четвер, 17 жовтня, в рамках Міжнародного фестивалю аудіовізуального мистецтва «Тетраматика 2019» відбудеться перша конференція «Digital Cultures Lviv», організована варшавським Інститутом Адама Міцкевича у співпраці з Центром міської історії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 624