У Львові розпочалася конференція «Е-освіта»

12:10 9 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У середу, 9 жовтня, в приміщенні компанії «SoftServe» у Львові розпочалася зустріч освітян у рамках десятої конференції «Е-освіта».

Про це повідомили у Львівській міськраді, де також розповіли: «Близько 120 вчителів інформатики, керівників закладів освіти та їх заступників спілкуються про використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучення їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у всіх школах міста. Організатором конференції є управління інформаційних технологій у співпраці з управлінням освіти Львівської міської ради».

«Конференція «Е-освіта» має за мету дати учасникам інструменти створення та використання електронних технологій у навчально-виховному процесі, залучити їх до подальшого впровадження технологічних та педагогічних рішень у кожній школі міста. Десята конференції «Е-освіта» присвячена поєднанню ІТ та викладання творчих предметів у школах», – поінформували також у міськраді.

«На конференції розглядають питання «Креативні навички та навіщо вони потрібні», «Просторова уява та мислення інноваторів»; «Поєднання інновацій та мистецтва. Традиційно спікерами є спеціалісти-практики добре відомі у своїй галузі», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу