11:35 6 березня 2017 р.
Фото: asv.gov.ua
Вищий військовий навчальний заклад міністерства оборони України здійснює підготовку військових фахівців.
На сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного опублікували звернення її начальника, генерал-лейтенанта Павла Ткачука, в якому зазначено:
«Запрошую вас на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – провідного вищого військового навчального закладу України!
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – вищий військовий навчальний заклад міністерства оборони України, який здійснює підготовку військових фахівців і студентів з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу – молодший спеціаліст, бакалавр та магістр командного, інженерного та гуманітарного фаху для механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки а також фахівців виховної роботи та музичного мистецтва. Фінансування підготовки фахівців в академії здійснюється за рахунок видатків державного бюджету (за державним замовленням) та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Форма навчання – денна та заочна.
Навчально-виховний процес забезпечує досвідчений науково-педагогічний склад та сучасна навчально-матеріальна база, яка включає понад 200 спеціалізованих аудиторій, навчально-тренувальні та спортивні комплекси і споруди, бібліотеки, польову навчальну-матеріальну базу, яка відповідає державним ліцензійним вимогам з підготовки військових та цивільних фахівців. Національна академія сухопутних військ гармонійно поєднує традиції класичної європейської та вітчизняної військової школи, творче застосування сучасного досвіду підготовки військових фахівців передових країн світу, високу динаміку розвитку власної навчально-матеріальної бази і науково-педагогічного потенціалу.
До складу академії входять чотири факультети – факультет бойового застосування військ, факультет ракетних військ і артилерії, загальновійськовий факультет, факультет підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, а також Військовий коледж сержантського складу, Навчально-науковий центр мовної підготовки, Науковий центр Сухопутних військ, навчальні центри та військові частини забезпечення. Діє ад’юнктура за науковими спеціальностями 255 (озброєння та військова техніка) та 032 ( історія та археологія).
Дякую вам за ваш вибір майбутньої професії. Бажаю успішного складання іспитів, вступу до сучасного військового навчального закладу, цікавого і змістовного навчання!
З повагою, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, доктор історичних наук, професор, генерал-лейтенант Павло Ткачук».