На ремонт львівської школи №99 спрямували більше трьох мільйонів гривень (відео)

19:20 2 серпня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді повідомили у вівторок: «У 2006-2016 роках для СЗШ №99 за кошти міського бюджету було виконано робіт на три мільйони 10 тисяч гривень».

«Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий відвідав школу №99, у якій проводиться капітальний ремонт вісім санвузлів, розпочато роботи з ремонту басейну, а також виділено кошти з бюджету міста на ремонт даху. Загалом цього року з бюджету міста на ремонти у закладах освіти і дошкільних навчальних закладах передбачено 160 мільйонів 125 тисяч гривень», – повідомили сьогодні, 2 серпня, в прес-службі міськради, де також традиційно розлого цитують сказане міським головою:

«Літо – це ідеальна пора, щоб приводити до ладу наші школи, дитячі установи. В бюджеті цього року 160 мільйонів гривень ми інвестуємо в освітню інфраструктуру.

Якщо брати 99-тю школу, то також великі кошти: 3,7 млн. гривень – заново ми робимо басейн для дітей, бо торік вже цей басейн не працював, більше одного мільйона гривень – це повністю капітальний ремонт туалетів і нові санвузли, які зроблені дуже якісно, також 500 тис грн ми виділили для ремонту даху, бо є аварійність. Це не все, що потрібно зробити для школи. На цю школу нам треба ще у наступному році передбачати кошти на харчоблок, спортивний зал і на конференц-зал. Зробивши це все, треба всю енергію сконцентровувати на освітній процес.

По кожній школі є чітке розуміння, що ми робимо цього року, що будемо робити у наступні роки. Завдання – за наступні роки вивести заклади освіти на якісно новий рівень. Ми також багато інвестуємо у «начинку». Ми купуємо 20 інтерактивних дошок для перших 20 шкіл. Це краща можливість вчити хімію, фізику. Також це комп’ютерні класи, які ми повністю оновлюємо цього року у всіх школах. Це важливо, бо Львів має лідерство в ІТ, важливо, щоб діти змалечку були активними, щоб вони мали потім хорошу освіту і заробітну плату. Щоб ми ці податки потім могли використовувати і для дітей, і для людей старшого віку».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 2 серпня:

«Будівля навчального закладу №99 існує ще з 1992 року. У школі №99 функціонують 38 класів, де навчається 1060 учнів.

У 2006 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту покрівлі на суму 29 тисяч гривень. У 2007 році за кошти міського бюджету виконано роботи з ремонту електромережі на суму 45 тисяч гривень. У 2009 році за кошти міського бюджету виконано роботи з впорядкування шкільних спортивних комплексних майданчиків із штучним покриттям на суму 764 тисяч гривень, виконано роботи з ремонту сантехвузлів на суму 25 тисяч гривень та за рахунок загального фонду міського бюджету придбано один ноутбук і комп’ютерний клас 10+1, а також частково поповнено бібліотечний фонд школи.

У 2011 році за кошти міського бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт спортивного залу на суму 29,8 тисячі гривень. У 2013 році за кошти міського бюджету виконано роботи з капітального ремонту сантехвузлів на суму 60 тисяч гривень. У 2015 році за кошти міського бюджету виконано роботи із заміни вікон на суму 50 тисяч гривень та придбано інтерактивну дошку на суму 25 тисяч гривень.

У 2016 році на капітальний ремонт вісім санвузлів СЗШ №99 у міському бюджеті міста Львова передбачено один мільйон 155 тисяч гривень. Окрім цього на капітальний ремонт басейну передбачено три мільйони 723 тисяч гривень, роботи розпочато. Ухвалою сесії від 14 липня 2016 року передбачено 500 тисяч гривень на ремонт даху будівлі школи.

За період 2006-2016 років для СЗШ №99 за кошти міського бюджету було виконано робіт на три мільйони 10 тисяч гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів