Львівське АТП-1 отримало вісім нових автобусів

12:45 14 грудня 2016 р.


Фото: autosite.ua

Керівник комунального автотранспортного підприємства Ярослав Іванець очікує до кінця наступного тижня підприємство ще 12 автобусів.

Сьогодні, 14 грудня, львівське комунальне АТП-1 отримало вісім нових малогабаритних низькопідлогових автобусів «Ataman»Про це повідомив керівник комунального автотранспортного підприємства Ярослав Іванець.

За його словами, до кінця наступного тижня підприємство має отримати решту 12 автобусів. Ці нові малогабаритні низькопідлогові автобуси «Ataman», пристосовані для людей на візках, придбані у ТОВ «Український автобус».

Як зазначив Ярослав Іванець, після оформлення всіх документів та отримання номерних знаків, автобуси виїдуть на міські маршрути. Щоправда, з маршрутами, на яких курсуватимуть нові автобуси, ще не визначились.

Ярослав Іванець висловив сподівання, що автобуси курсуватимуть у Львові ще в цьому році, а окрім 20 автобусів «Ataman» комунальне АТП-1  очікує й на великі низькопідлогові автобуси від компанії «Електрон». Про це повідомили сьогодні, 14 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу