Львівська військова академія отримала 200 мільйонів гривень

21:00 30 грудня 2018 р.

  • 0
  • 564


Фото: ukrinform.ua

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив у неділю, 30 грудня, що на розвиток матеріально-технічної бази академії Сухопутних військ на Львівщині витрачено цього року понад 200 мільйонів гривень із держбюджету.

Міністр оборони України Степан Полторак зазначив: «У цьому році на розвиток навчально-матеріальної бази, а також на те, щоби забезпечити житлом постійний – і не лише постійний – склад академії, заклад отримав більше 200 мільйонів гривень. Це достатньо великий ресурс. Це потрібно робити, тому що від того, що ми тут закладемо, як навчимо майбутнього офіцера, залежить практично все: як він буде приймати рішення на фронті, як буде відноситись до людей, як він буде їх оберігати, як своєчасно буде приймати рішення».

Керівник військового відомства також розповів: «Академія має розширити кількість та асортимент спортивних тренажерів для військових.  Розвитку матеріально-навчальної бази ми приділяємо надзвичайно велику увагу. Окрім Академії Сухопутних військ, ми зараз значно розширили географію потужної навчально-матеріальної бази».

Про це повідомили в неділю, 30 грудня, в агенції Укрінформ, де також розповіли: «У ході візиту Полторак оглянув нещодавно введені в експлуатацію гуртожитки покращеного типу та заслухав звіт посадовців про проведені роботи з покращення побутових умов. Загалом до експлуатації цьогоріч здано чотири гуртожитки, які розраховані на проживання 125 осіб».

Коментарі(0)

До теми

15:15 14 січня 2019 р.

У вісьмох дитсадках Львова будуть корекційні заняття

У понеділок, 14 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради ухвалили рішення про введення додаткових посад до штатних розписів ЗДО №86, №88, №106, №130, №156 та №179, «Веселка», «Барвінок» для належного супроводу дітей з інвалідністю.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 522

10:45 14 січня 2019 р.

Учні зі Львівщини стали переможцями гімназіади

У загальному заліку командної першості серед територій переможцем першої гімназіади в Україні стала Львівська область, обійшовши Київ та Київську область, які, відповідно, зайняли друге та третє загальнокомандні місця.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 567